Wpis z mikrobloga

1. Kręć aferę, że sprzedawca w 2021 poprosił cię o zdezynfekowanie rąk przed macaniem jego towarów.
2. Rzut oka na profil - oczywiście, że #kuc #konfederacja
3. osoba ta najpewniej nie myje rąk po tym gdy przyciśnie ją sranie w McDonalds, bo "nawet nie wiem jaka substancja znajduje się w tym dozowniku (na ścianie)."

Pobierz T.....s - 1. Kręć aferę, że sprzedawca w 2021 poprosił cię o zdezynfekowanie rąk prze...
źródło: comment_1625032110niHyu0HbPnWp4HIHxD312a.jpg
  • 49
@Niedozdarcia2: napisałaś za kilka stówek. Nawet jeśli kupiłaś zegarek za 900zl to uwierz mi, że dla producenta taka kwota to są grosze, a sam właściciel sklepu zarabia z tego max 30%. Sprzedawca w galerii prawdopodobnie nie dostaje żadnej prowizji, a nawet jeśli to są to na tyle drobne kwoty, że śmiało mogą ciebie mieć wszyscy trzej głęboko w dupie
@pekak: napisałam "dobre kilka stówek" - i na tym zakończymy dyskusję, bo do kieszeni to mi szurze nie będziesz zaglądał. Inny sprzedawca obsłużył mnie tak jak należy obsługiwać klientów - z szacunkiem :) Kiedyś sprzedawca to był zawód, dzisiaj biorą byle łajzę z ulicy, która pojęcia nie ma jak należy obsługiwać klientów. Ty byś w sprzedaży nie zarobił :)
Żegnam szurze...
@Niedozdarcia2: i całe szczęście, bo nie miałbym siły do użerania się z takimi dzbanami, którym wydaje się, że jak chcą coś kupić to sprzedawca powinien traktować ich jak królewnę (oczywiście bez wzajemnego szacunku dla osoby pracującej, bo po co)