Wpis z mikrobloga

@su1ik: Ty piszesz o mnie ? Ja tylko obserwuje sytuacje i analizuje dane.

Fala letnia to cos zdecydowanie cos nie standardowego i ciezko wyciagnac wnioski.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: fajnie że mniej ludzi umiera ale jak widać zarażeń jest dużo. Umierają i hospitalizują się praktycznie tylko starzy, młodzi mają na to bardzo małe szanse.

Więc po co się szczepić, skoro i tak się zarazisz, dalej wszędzie musisz nosić maseczkę, trafiać na kwarantannę.
Mi po covidzie nic nie było, lekki katar 1 dzień. Szczepiłbym się gdyby traktowali mnie jak nadczłowieka wtedy, a skoro po szczepieniu dalej masz kwarantanny i resztę
a ilu ludzi juz zostało zabitych i hospitalizowanych tymi waszymi covidiańskimi szczepioneczkami?


@Miler111111: na całym świecie jest mniej potwierdzonych przypadków śmierci skorelowanych ze szczepieniami niż 1 dnia umierało w Polsce w czasie szczytu zachorowań ;-)
Jeżeli te szczepionki tak zabijają ludzi to podrzuć jakieś dane bo na obecną chwilę wszystkie dostępne dane temu przeczą.
Według VAERS już co najmniej 4k amerykanów zostało zabitych przez szczepienia


@Miler111111: nie przez szczepienia tylko zaszczepionych. VAERS pokazuje ludzi którzy zmarli kilka miesięcy czy lat po szczepieniu. Idąc Twoim tokiem rozumowania mogę "udowodnić", że zaszczepieni na wąglik umierają np. po 4 latach od szczepienia bo są przecież takie wpisy w VAERS.
Albo, że dzieci zaszczepione przy urodzeniu na błonicę, tężec, krztusiec czy poliomyelitis też po kilku latach z tego powodu