Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że dzięki propagandzie globohomo coraz więcej kobiet jest biseksualnych. Faceci o dostęp do cipy muszą rywalizować tylko z innymi facetami, ale również z innymi kobietami. Dodatkowo biseksualna kobieta zazwyczaj ma mniejsze wymagania dotyczące wyglądu względem kobiet, natomiast jeśli chce seksu z mężczyzną to prawie zawsze wybierze chada. Inceli będzie coraz więcej.

Załączam również informacyjny flimik nt lesbian pill.

#przegryw #blackpill #lesbianpill #lgbt
  • 105
Bo twój charakter odciąga laski. Żadna nie będzie chciała stworzyć z tobą związku, nawet z seksem mógłbyś mieć przez to problem.


@yummy157: xddd

Nikt Ci nie każe być cuckiem, czy innym (tu wstaw dowolne blackpillowe/redpillowe pojęcie, nie znam się na tym). A jedynie traktować kobiety jako równych sobie ludzi. To nie kobiety są źródłem twojego nieszczęścia


@yummy157: nie znasz mnie

Co to zmienia, że homoseksualizm to choroba? (choć nie jest,
@WhitePilled: pokazałeś swoją mizoginie, więc od tej strony Cię już znam.

Bycie gejem jest niezgodne z twoim sumieniem, ale catfishowanie kobiet już tak? xd

Podałem swój przykład, bo wchodzenie w relacje z osobami z tindera wygląda tak samo, niezależnie od orientacji. Możesz to przełożyć na randkowanie hetero.

Tak sobie myślę, że nikt Ci w sumie nie zabroni myśleć, że to kobiety są złe i są winne złym rzeczom które Ci się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yummy157: po co Ty się tyle produkujesz ? Przecież to przegryw. On tylko szuka usprawiedliwienia dla swojego #!$%@? w czynnikach zewnętrznych. 100 lat temu też by był przegrywem i też by znalazł wytłumaczenie w stanie świata :)
@Corranh: liczylem (może naiwnie) że coś pomogę.

A jeśli nie to że przynajmniej przestanie wrzucać wpisy zawierające informacje typu "kobiety stają się biseksualne przez homo propagandę" etc