Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że dzięki propagandzie globohomo coraz więcej kobiet jest biseksualnych. Faceci o dostęp do cipy muszą rywalizować tylko z innymi facetami, ale również z innymi kobietami. Dodatkowo biseksualna kobieta zazwyczaj ma mniejsze wymagania dotyczące wyglądu względem kobiet, natomiast jeśli chce seksu z mężczyzną to prawie zawsze wybierze chada. Inceli będzie coraz więcej.

Załączam również informacyjny flimik nt lesbian pill.

#przegryw #blackpill #lesbianpill #lgbt
  • 105
Na szczęście nauka idzie do przodu, a nie się cofa.


@yummy157: jest więc nadzieja na lek na homoseksualizm

Tym bardziej jeżeli chodzi o psychiatrię i psychologię, która jeszcze kilkadziesiąt lat temu była żartem, nie nauką.


@yummy157: teraz też jest żartem

Dzisiaj możesz zaufać psychiatrom i psychologom, tym bardziej że badania są ogólnodostępne i łatwe do znalezienia w internecie.


@yummy157: jakbym zaufał tym szarlatanom to bym był teraz na rencie
@WhitePilled: nie jest żartem, jakie masz kompetencje do tego żeby kwestionować uznawane w środowiskach naukowych nauki? Jesteś ekspertem w dziedzinie psychologii, indywidualnym badaczem?
Może profesorem ktory wie doskonale jak wyglądaja badania w psychologii i na ile są skuteczne?

Czy może losowym wykopkiem, który nie ma pojęcia o czym mówi?
@yummy157: od 15 lat leczę się psychiatrycznie i psychologicznie. Stosowano na mnie leki, które rozwaliły mój układ hormonalny. Do tej pory odczuwam tego skutki.

Jedna psycholocha uważała, że mam anoreksję, skoro mam BMI w normie, a chcę się odchudzać, bo mam sylwetkę skinny fata.
@WhitePilled: no to nie jesteś obiektywny,
Nie uznajesz psychologii i psychiatrii, bo Ci nie pomogła lub raczej Cię skrzywdziła.

Zakładam, że leczyłeś depresję, z czym też miałem do czynienia osobiście (A raczej mam, więc jeśli chodzi o depresję to dobrze wiem o jakich lekach mówisz bo próbowałem lekow z niemal każdej grupy).
Prawda jest taka, że psychiatria nie wie jak skutecznie leczyć takie rzeczy, nie kryje się z tym. Np Leki
@WhitePilled:

nie, wg mnie to jest po prostu choroba


Analiza konsekwencji obala Twoje wierzenie.
W takim razie biseksualizm jest pół chorobą.

jakie fakty? wynik głosowania psychologów ustala fakty?


Takie które Ty ignorujesz zachowując się jak typowy wyznawca płaskiej Ziemi, reptilian, iluminati, elfów i syren.
W takim razie biseksualizm jest pół chorobą.


@Eskim0s: co za bezsens. Jak ktoś jest pedofilem ale uprawia też seks z dorosłym to znaczy, że jest pół pedofilem? xd

nikt się tym nie zajmuje bo homoseksualizm nie jest chorobą; nie powoduje żadnej fizjo ani psycho patologii, więc nie ma co leczyć.


@yummy157: jak to nikt się tym nie zajmuje? Oczywiście, że ludzie się tym zajmują, ale lobby lgbt próbuje zdelegalizować w
@WhitePilled: Kto się tym zajmuje? Tylko nie mów mi że mówisz o terapiach konwersyjnych, które są szkodliwe, nieskuteczne i mogą doprowadzić do śmierci, dlatego są zakazane w cywilizowanych krajach.

Plus tak jak mówiłem; naukowcy uwazaja, że orientacja to nie jest coś, co człowiek może zmienić.

Jasne możesz zmusic geja, żeby nie uprawiał seksu homoseksualnego, albo tak mu sprać mózg żeby obrzydzal go homoseksualnych seks, ale nigdy nie sprawisz że zacznie
Kto się tym zajmuje? Tylko nie mów mi że mówisz o terapiach konwersyjnych, które są szkodliwe, nieskuteczne i mogą doprowadzić do śmierci, dlatego są zakazane w cywilizowanych krajach.


@yummy157: @yummy157: no trudno, żeby były skuteczne, jeśli blokuje się ich rozwój. Zresztą argument o szkodliwości terapii jest z dupy. Mi lekarze z powodu głupiej depresji rozwalili całkowicie układ hormonalny.

Plus tak jak mówiłem; naukowcy uwazaja, że orientacja to nie jest coś,
@WhitePilled: Na podstawie badań. Odsyłam do googla i wiki, bo przedstawiam Ci jedynie konsensus naukowy. Jeżeli chcesz go podważać to w twoim interesie jest szukać i podważać wszystkie badania które ten konsensus ukształtowały. Nikt za Ciebie nie będzie wykonywał tej pracy

Te info wynika wprost z tego, że orientacji nie da się zmienić, nie możesz nagle pod wpływem jakiejś dziwnej terapii zaczac odczuwać pociąg do kobiet gdy jesteś gejem. Tak przynajmniej
@WhitePilled: Wszystkie legalne i szkodliwe terapię powinny zostać zakazane imho.

To ty mi udowadniasz ze 0=1, nauka nie rozpoznała i nie udokumentowała żadnego legit przypadku udanej zmiany orientacji za pomocą jakiejś terapii. Więc losowe nazwisko mi nic nie mówi, nawet jeśli jest to ktoś kto stwierdził że jego orientacja się zmieniła, to nadal nie jest to udokumentowany i udowodniony naukowo przypadek; może kłamać, być bi, wypierac itp. Dlatego polegamy na nauce
Wszystkie legalne i szkodliwe terapię powinny zostać zakazane imho.


@yummy157: czasami terapie są warte ryzyka.

To ty mi udowadniasz ze 0=1, nauka nie rozpoznała i nie udokumentowała żadnego legit przypadku udanej zmiany orientacji za pomocą jakiejś terapii. Więc losowe nazwisko mi nic nie mówi, nawet jeśli jest to ktoś kto stwierdził że jego orientacja się zmieniła, to nadal nie jest to udokumentowany i udowodniony naukowo przypadek; może kłamać, być bi, wypierac
@WhitePilled: Terapię, które mają 0 skuteczność i tylko szkodzą nie są warte żadnego ryzyka.

Nie wiem jak naukowcy sprawdzają czy ktoś jest homo. Wiem, że nie ma żadnego naukowo udokumentowanego przypadku zmiany orientacji
no to bądź w tych 5% zamiast jęczeć¯_(ツ)_/¯


@Corranh: nie mogę bo jestem niski i brzydki

A jak nie to znajdź sobie hobby. To tylko seks. Jest w #!$%@? przereklamowany.


@Corranh: tak samo powinno być z lgbt. Po co te całe marsze i awantury?
Nie wiem jak naukowcy sprawdzają czy ktoś jest homo. Wiem, że nie ma żadnego naukowo udokumentowanego przypadku zmiany orientacji


@yummy157: bo lobby lgbt blokuje badania

Terapię, które mają 0 skuteczność i tylko szkodzą nie są warte żadnego ryzyka.


@yummy157: od czegoś trzeba zacząć. Przecież na tym polega rozwój medycyny.