Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że dzięki propagandzie globohomo coraz więcej kobiet jest biseksualnych. Faceci o dostęp do cipy muszą rywalizować tylko z innymi facetami, ale również z innymi kobietami. Dodatkowo biseksualna kobieta zazwyczaj ma mniejsze wymagania dotyczące wyglądu względem kobiet, natomiast jeśli chce seksu z mężczyzną to prawie zawsze wybierze chada. Inceli będzie coraz więcej.

Załączam również informacyjny flimik nt lesbian pill.

#przegryw #blackpill #lesbianpill #lgbt
  • 105
@WhitePilled:
facetowi podoba sie facet = facet jest homo
facetowi podoba sie kobieta = facet jest hetero

facet hetero + facet homo = facet bi

Ale chyba najbardziej posrane w twoim komentarzu jest to potrzebne źródło. Wyjdz z piwnicy i zobacz ile jest roznych ludzi. Tylko do tego trzeba czegos wiecej niz siedzieć przed kompem xD
facetowi podoba sie facet = facet jest homo

facetowi podoba sie kobieta = facet jest hetero

facet hetero + facet homo = facet bi

Ale chyba najbardziej posrane w twoim komentarzu jest to potrzebne źródło. Wyjdz z piwnicy i zobacz ile jest roznych ludzi. Tylko do tego trzeba czegos wiecej niz siedzieć przed kompem xD


@elloMadafaka: ale do czego się to odnosi netfliksiarzu?
@WhitePilled:
Orientacja seksualna to jest coś co nie mozna zmienić. Zadusić owszem. Jesli lubisz patrzeć na kobiety i Ci sie podobają to pomyśl jaki bys miał ciag myslowy gdyby ktos Ci wmawial ze to spolecznie nieakceptowalne. Ty wez moze miej sytuacje gdzie cie typ podrywa to jesli lubisz tylko laski to ogarniesz jak bardzo jest Ci obojętny. Jak pisalem aby miec sytuacje trzeba wyjsc z domu. No i taka rada od
Orientacja seksualna to jest coś co nie mozna zmienić. Zadusić owszem


@elloMadafaka: w takim razie w społecznym interesie jest żeby kobiety to w sobie dusiły.

Jesli lubisz patrzeć na kobiety i Ci sie podobają to pomyśl jaki bys miał ciag myslowy gdyby ktos Ci wmawial ze to spolecznie nieakceptowalne.


@elloMadafaka: tak właśnie mam, bo kobiety reagują agresją lub chamstwem gdy je podrywam mając jedynie 170cm wzrostu.

Ty wez moze miej
@Norwag93: ale tu nie chodzi o zmianę orientacji poprzez decyzję jednostki. Raczej o zmianę, która zachodzi bez udziału świadomości. A to jest całkiem możliwe. Bo jednak nawet w takich tolerancyjnych państwach, dzieci które zostały wychowane przez homoseksualnych rodziców częściej dziedzica ich orientację. Oczywiście nie ma nic w tym złego. Homoseksualizm nie jest gorsze od hetero i vice versa. Po prostu jest to całkiem możliwe.
@WhitePilled: ode mnie na pewno czesciej wychodzisz, ja mam prace na tylku przed kompem. Wzrostu nie przeszczepisz, wtedy nadrabiasz czyms innym. Pasją, hobby. Ziomek ja sie bawie komputerami ktore nie zainteresuja ale historie wokol tak xd

Bardzo mocno się żalisz na swoja biedną sytuację. Nie tylko ty masz kompleksy. Ludzie maja swoje problemy, marzenia. Wzloty i upadki. Kurde, do 2 technikum bylem pulchnym pryszczatym grubaskiem xD i nadal bylo ok z
ja mam prace na tylku przed kompem


@elloMadafaka: ja też

Wzrostu nie przeszczepisz, wtedy nadrabiasz czyms innym. Pasją, hobby


@elloMadafaka: p0lka powie, że rekompensuję sobie wzrost i mam kompleks napoleoński

Kurde, do 2 technikum bylem pulchnym pryszczatym grubaskiem xD i nadal bylo ok z dziewczynami - czyli to Twoja wina ale nie bede pokazywac palcem gdzie.


@elloMadafaka: ja od gimnazjum do studiów miałem otyłość kliniczną przez leki psychotropowe. Potem
Społeczeństwo nie ma żadnego interesu w tym żeby dusić czyjas orientację seksualna.


@yummy157: a co z narastającym problemem inceli? Obecnie to chyba prawie 1/3 młodych mężczyzn. A co z przyrostem naturalnym? A co z trwałością rodziny?
@WhitePilled: Czyli społeczeństwo ma szkodzic kobietom tłamsząc ich orientację, żeby incele mieli łatwiej?

Kobiety nie umawiają się z kobietami na złość incelom, tylko dlatego że tego chcą.
Problemu incelstwa nie można rozwiązywać kosztem szczęścia innych ludzi. To.samo jeśli chodzi o przyrost naturalny.

A trwałość rodziny nie wiem co ma nawet do tematu.

Incele muszą zrozumieć, że źródłem ich problemów nie są kobiety i kobiety nie są nic winne incelom. W szczególności
@WhitePilled: proszę, odpowiedz mi na proste pytanie - na co ci laska jak zarabiasz dużo i jesteś samowystarczalny? Jak chcesz poruchać idziesz na divy. Mozesz tez wejsc w zwazek z kims z lgbtrgb jak nie planujesz dzieci czy coś. Chyba, że twoim celem jest prokreacja i tworzenie kaszojadów xD

Tej @yummy157 nawiazujac do tego wpisu twojego - homoseksualizm kobiet nie jest dla nas problemem. One po prostu cie zleją jak kazda
zyli społeczeństwo ma szkodzic kobietom tłamsząc ich orientację, żeby incele mieli łatwiej?


@yummy157: trzeba zakazać propagandy globohomo

Problemu incelstwa nie można rozwiązywać kosztem szczęścia innych ludzi. To.samo jeśli chodzi o przyrost naturalny.


@yummy157: a co ze szczęściem inceli? Ja tylko przypominam, że to męska część społeczeństwa więcej dokłada do budżetu państwa niż kobiety

A trwałość rodziny nie wiem co ma nawet do tematu.


@yummy157: zdrowie dzieci

Incele muszą zrozumieć,
@WhitePilled:
Nie trzeba nic zakazywać, bo żadnej propagandy nie ma.

Jak już pisałem, nie możemy tłamsić jednej grupy społecznej, żeby druga "była szczęśliwa". Gwarantuje ci ze gdyby wszystkie kobiety były hetero to ty i tak nie byłbyś szczęśliwy.

Nie wiem dlaczego taki jesteś, nie obchodzi mnie to. Tak samo jak kobiet nie obchodzi dlaczego jesteś mizoginem, tylko to, że nim jesteś w stosunku do nich.
@WhitePilled: Brudna roksa ojayebe.jpg czemu mam w glowie ze ta 17 letnia siksa mogla uzywac mniej gumek przy stosunku niz rasowa prostytutka... Wgl co to za stwierdzenie - chce seksu xD a ja haremu nastoletnich dziewic, najlepiej szczupłych azjatek ale co by sobie urozmaicić dobrałbym jakąś grubszą białą i czarną z brazyliskim tylkiem o.O kiedy mi postawia ten harem? Jako ziomek od komputerow przeciez place najwyzsze podatki jako bezdzietny dorosly na
Nie trzeba nic zakazywać, bo żadnej propagandy nie ma.


@yummy157: jest

Jak już pisałem, nie możemy tłamsić jednej grupy społecznej, żeby druga "była szczęśliwa".


@yummy157: teraz tłamszeni są incele.

Gwarantuje ci ze gdyby wszystkie kobiety były hetero to ty i tak nie byłbyś szczęśliwy.


@yummy157: xd

Tak samo jak kobiet nie obchodzi dlaczego jesteś mizoginem, tylko to, że nim jesteś w stosunku do nich.


@yummy157: serio w 2021