Wpis z mikrobloga

Ponieważ naganianie na discorda i #!$%@? wykopu tym spamem zaczęło mnie trochę #!$%@?ć, to zdecydowałem się zrobić wyszukany żarcik na miarę moich możliwości. Wszedłem na tego discorda i napisałem w paru wątkach zaproszenie na tag perfumy na wykopie. Taki rewanżyk, odbicie lustrzane. Szczyt humoru może to to nie jest, ale myślałem, że ktoś z tej wyluzowanej społeczności się choć uśmiechnie widząc taki przewrotny wpis, w końcu można tam podobno z dystansem pogadać i nikt tam nie ma kija w dupie. W kilka minut moje wpisy zostały usunięte, a moje konto zbanowane. Przypominam, że discord powstał jako odpowiedź na cenzurę wykopu (incydentalną, być może omyłkową i już nieaktualną), więc cenzura tam to ostatnia rzecz, jakiej się spodziewałem. Zwłaszcza, że ocenzurowane zostało zachowanie, które discordowicze dopuszczają się na tagu non-stop.

Czyli: "discord - miejsce z agresywną cenzurą w którym nie wolno Ci zrobić tego, co my robimy Tobie. Zapraszamy, jeśli zbulwersowała Cię historyczna cenzura na tagu na wykopie w 1993 roku".

#perfumy
  • 51
@tangofever: nic nie straciłeś, sam zrezygnowałem i nie tęsknię. Natężenie żałosnego dowcipu, a czasem wręcz chamstwa przekraczało tam wszelkie granice. Nie wiem, jak jest teraz, ale nie mam zamiaru sprawdzać. Bez tego można żyć. Choć przyznam, że i tutaj trochę porządku przydałoby się- rzygam już 15x dziennie zadawanymi pytaniami o świeżaki/ letniaki lub VPH. Niektórzy mają chyba bana na wyszukiwarkę/ belkę tagu.
@Deska_o0 założyłeś, że pragnę powiększyć moja czarno, a następnie, że z tą czynnością nie dałem sobie rady. Daleko. Z pobudek figlarnych zrobiłem, co opisałem, efekty również podałem powyżej. Przewrotne jest to, że według discordowych zasad niektórzy użytkownicy robią na tagu rzeczy, za które tam jest ban. Przewrotne jest również to, że discord powstał w odpowiedzi na usuwanie postów na tagu. Nie ma tu żadnej ideologii, a tylko powyższe wnioski, do których nie
@torebka_lipton
@weah
@Deska_o0

I ja się z wami zgadzam. Floodowanie każdego tematu naganianiem na zewnętrzny serwis jest rakiem. Sęk w tym, że zrobiłem dokładnie to, co niektórzy discordowicze robią tutaj. Nie dodają tylko postu na mikro, ale odpowiadaja w wątkach.
Wątek na mirko: "hej jakie polecicie perfumy z nutą kosmosu"
Odpowiedź: "zapraszamy na discorda, tam rozmawiamy o batchach aventusa i żartujemy"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tangofever: aż tak cię bolą te zaproszenia na discord że przyszedłeś i zaspamowałeś tagi takie jak kody rabatowe, okazje czy sotd? Było to zwyczajnie dziecinne i chamskie zachowanie, sam dostałem kilka powiadomień push, także ban jak najbardziej zasłużony i szybka akcja moderacji na plus.

A zaproszenia są tutaj czasem wstawiane bo discord wywodzi się z tagu i jest do niego bardzo fajnym dodatkiem (a że działa jak czat i ma milion
@tangofever
Tzn. ja przy tym nie byłem, ale zaspamowałeś wszystkie działy na discordzie, więc ehhh....
Jakbyś spamem rzucał na mirko, to pewnie też byś dostał bana tymczasowego....oh wait, tutaj jednak moderacja nie działa xD
Czaję ten performance, wiem o co Ci chodzi, nie jestem absolutnie za naganianiem i spamowaniem zapro na discorda.
Ewentualnie raz na jakiś czas w kwestii przypomnienia, że takie miejsce istnieję i jest mi przykro, że jakieś tarcia są
@tangofever: no stwierdziłeś, że poradzisz sobie z tą czynnością, to uznałem że jednak ją wykonałeś. A jeśli oczekujesz jakiejkolwiek poważnej odpowiedzi to powiem tak: jeśli nie widzisz żadnej różnicy w tym co robią mirki z discordem, a Twoim "wyszukanym żartem", to w sumie dobrze, że dostałeś bana. A czemu to Ci już wyjaśnili wyżej.
@tangofever
Dlatego powtarzam, jeśli się pojawia spam, naganianie częste itp. to jestem absolutnie przeciwko, a tutaj Doktor trochę ubrał to w konwencje z przymrużeniem oka, ale też rozumiem, że możesz to w taki sposób odbierać.
Nic więcej mądrego nie napiszę niestety ))[]