Wpis z mikrobloga

@JoeGlodomor: Przejdź się po ogródkach działkowych, albo przy starych garażach na blokowiskach, jest niemal 100% szansa że spotkasz tam identycznego Lanosa w podobnym stanie. Typ kupił to od emeryta za max 2k i próbuje opylić za 10x tego co za niego dał XD Masa staryszych osób pokupowała sobie właśnie wtedy jakieś Seicenta, Matizy, Lanosy za odprawy w pracy, na emeryturze jeździli tyle co nic, a teraz kiedy umierają albo nie mogą
@aksal89:

To jest celowanie w kogoś z sentymentem. Kogoś kto na przełomie mileniów był młody, piękny i na dorobku... i posiadał takiego Lanosa. Lata minęły, dzieci wyrosły, firma odniosła duży sukces, zmienił samochody 20 razy w międzyczasie ale ciągle wspomina jak pewnego razu udało mu się na tylnym siedzeniu dobrać do sekretarki prezesa (najlepszej dupy w mieście).
I taki nasz obywatel myśli sobie, że ma już wszystko, ale nie ma takiego
@MarianoaItaliano: no nie - właśnie na zdjęciach jest faktura zakupu - cena 33.000 zł
to licząc jak gość ostatnio przy polonezie - że wartość złotówki od tego czasu zmieniła się o 140% to daje kwotę bliską 80 tys. zł teraz - czyli nie dla biednych ;-)
@skullc64: nie patrzyłem nawet na ogłoszenie, w każdym razie 23k za takiego gruza to istne przegięcie - którego to jak mówią koledzy wyżej można znaleźć u jakiegoś dziadka emeryta co kupił sobie Lanosa za odprawę i ostatnie 20 lat jeździł do kościoła i na działkę raz w tygodniu.
@aksal89: bo ja wiem.... Ja na to patrzę tak, że to jest 6tys. euro za samochód co ma 22 lata i 35tys. przebiegu (jeżeli on serio był zadbany, garażowany itd). Nikt tego nie kupi poza jakimś fanem marki, więc to jest ogłoszenie adresowane do bardzo rzadkiego odbiorcy. Takiego co ma nietypowe hobby, dużo pieniędzy i np. sentyment do tego samochodu (miał jak rozkręcał firmę 25 lat temu a teraz jeździ nowym
Niedługo to Golf 4 będzie jaktajmerem


@D1_MIRAS: golf 4 w jakiejś ciekawej wersji to jak najbardziej może być. Jakieś GTI to już w ogóle. Deawoo nie miało żadnych ciekawych wersji, więc nie wiem jak upośledzonym trzeba być, żeby zapłacić za to więcej niż 5K