Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @ImInLoveWithTheCoco, okazało się, że chłopak usunął konto. Zamknął się w piwnicy, nakleił karteczkę SuperStraight na drzwiach, na której napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie przez lewactwo i cuckoldów. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec
  • Odpowiedz
lewactwo: moje ciało mój wybór to kobieta decyduje o ciąży i aborcji!
też lewactwo: yyy czemu siłą nie zgwałciłeś kobiety żeby "naruchać dzieci"?

kobiety są tzw "the gatekeeper of sex" - decydują z kim, kiedy, gdzie i ile będą miały dzieci. Sytuacja w której facet o tym decyduje nazywa się gwałtem.
  • Odpowiedz
cywilizowaną


@szarzujacyzajaczek: podaj proszę przykład, bo odkąd konfederacja zrzuciła maskę to nie ma nawet na pozór cywilizowanego prawactwa. PiS, konfa - szczucie na gejów, lgbt, umniejszanie im, sprowadzenie roli kobiety do suki rozpłodowej, nie różni ich w tym temacie nic. Denializm klimatyczny, pseudonauka - ok, PiS jeszcze akceptuje szczepionki i fakt że mamy epidemię, ale robi to tak nieudolnie, że #!$%@? przy okazji zwykłych ludzi, swoimi działaniami bezpośrednio przycznia się do
  • Odpowiedz
@Mikka:

Nie, to obrazek pokazujący hipokryzję prawactwa. Pan ZakochanyWKoce #!$%@?ł się do jakiejś randomowej typiary na Twitterze że zamiast rodzić dzieci to na gówno-studiach siedzi, a na pytanie na ile sam był "pożyteczny" i ile gówniaków zrobił, #!$%@?ł salto z telemarkiem.

I jak najbardziej jest to powód do szydery.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Mikka: skoro się nie odniósł, a według niego misja życiową osoby w wieku rozrodczym powinno być płodzenie gówniaków, to można uznać że takowej partnerki nie znalazł i jest incelem. Coś się nie zgadza?
  • Odpowiedz