Wpis z mikrobloga

@CzarnyIwan: Właśnie, dlaczego Szwajcaria, którą zawsze stawia się jako wzór neutralności wobec wojen jest tak zróżnicowana etnicznie? Ktoś może wyjaśnić, albo podlinkować lub polecić jakieś źródło? Rozumiem tę różnorodność wobec państw kolonialnych, czy też Austrii, ale Szwajcaria zdaje się być kontrowersyjna
@CzarnyIwan: o co z nim chodzi?
@Banderoza: przegrywie ale co tam szczekasz. Ten "dzieciak o mentalnosci gimbusa" mógłby cie kupic wraz z cala twoja rodziną, wiec Stul pysk grzecznie dla pana piłkarza bo nie wiesz do kogo kaszlesz. Ja wiem ze polaczkowi biedakowi zazdrosnikowi ciezko przyznac ze ktos jest lepszy, ma sukcesy w swojej dziedzinie i czerpie radość jakby grał w piłke ze swoimi kumplami na podwórku. Niewyobrazalny świat dla
No niestety szwajcarska reprezentacja to oddział najemników z całego świata a takich Pogby i Benzemy to mi szkoda, ale jednak porażka faworyta zawsze cieszy, szczególnie że do domu ich wysłał ten żółw z mentalnością gimbusa spod bloków xD


@Banderoza: xDDDDD krytykuje Szwajcarię, a szkoda mu najbardziej nieetycznej reprezentacji na świecie - Francji, gdzie malo kto z nich uważa się za Francuza, nie śpiewają hymnu i robią dziwne rzeczy z powolaniami m.
@Gilbert_Prukwa co robią nieetycznego? Serio pytam, bo mnie zaciekawiłeś teraz. A ciemnoskórzy piłkarze występują w kadrze Francji od dekad, kolonialnej przeszłości nie da się ukryć. Co do hymnu to Lewy też nie śpiewa i nikt kto nie jest patusem nie odbiera mu polskiego pochodzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Falkenberg:

po co Albania utrzymuje ten fikcyjny twór,


Bo ani im ani Kosowarom to się nie opłaca, zresztą większość społeczeństwa też tego nie chce. Plus pewnie mają już oddzielna mentalność przez pół wieku rozdzielenia, zwłaszcza w Kosowie
@jadalny_kasztan to ze zawsze się człowiek usmiecha jak jakiś piwniczak na garnuszku mamusi wyzywa piłkarza który zarabia 18 melonów rocznie XD Ale to trzeba mieć więcej niz 90 iq by zauważyć pewne dysproporcje. Natomiast ty możesz usunąć konto kasztanie

@Banderoza ja mam kalendarz, widze co sie dzieje. A ty dalej w piwnicy. A dorosłego to ty jedynie widzisz jak mamusia przynosi kanapki dla smroda