Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#perfumy #atencyjnyrozowypasek #poziomka
Od pół roku strasznie chodzą za mną poziomki, kupuję wszystko poziomkowe co tylko znajdę, był okres, że codziennie jadłam kisiel poziomkowy, na sylwestra kupiłam sobie wódkę poziomkową, mimo, że wódy nie lubię, kocham poziomkowe energetyki i oczywiście mam kilka krzaczków poziomek na balkonie.

Teraz zajawka przechodzi na kolejny poziom, bo mam straszną ochotę kupić sobie poziomkowe perfumy. Zrobiłam mały research na wizażu, w jakimś wątku z 2009 znalazłam m.in Puma Create Woman, Kylie Minogue Showtime EdT i Salvador Dali Eau de Ruby Lips, kojarzy ktoś? Ma może i chciałby odsprzedać trochę? Najlepiej #poznan #warszawa
Może kojarzy ktoś jakieś inne, mniej slodkie poziomkowe? Idealnie chciałabym poziomkę z jakąś ziołową nutą, ale to takie chyba będę próbowała sama zrobić jak znajdę gdzieś olejek zapachowy poziomkowy, z szałwią, trawą cytrynową i paczulą (może ktoś ma inny pomysł/sugestię).
  • 21
Imo Givenchy Linterdit to petarda poziomkowa, bylam od niego uzalezniona dlugi czas ale juz mnie zmeczyl, a szkoda, bo pamietam ten swoj zachwyt nad poziomkami ktore przypominaly mi dziecinstwo. Teraz lezy biedny i nieuzywany, czeka na lepsze czasy az wroci do lask ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@voliereen: Miniaturki sa na necie, na vinted, olx itp. W razie czego moge Ci przygotowac probke. Chociaz powachaj wczesniej w Sephorze (mam wersje EDP ktora wyszla jako pierwsza) czy tez czujesz ten poziomkowy wybuch. Generalnie ten zapach to dla mnie fenomen, bo wszystkie jego wersje pachna tak samo, moze oprocz tej najnowszej ktora wyszla w tym roku, ale to taka dygresja w sumie :)