Wpis z mikrobloga

Moje auto trafiło wczoraj do warsztatu i z ciekawości zabrałem się na spotkanie zarządu komunikacją miejską. Jak wy możecie tym jeździć? Śmierdzi żulem, 90% pasażerów nigdy nie słyszało o antyperspirancie. Na tym ma polegać ta równość, że każdy będzie śmierdział tak samo? Ostatni raz w życiu skorzystam z tego sposobu komunikacji, bo jeszcze ktoś mnie zobaczył i będzie wstyd na całego. Własne audi to zwiększony komfort tysiąckrotnie. Nie pozdrawiam otyłej pani w leginsach, która popsuła mi swoim spasionym dupskiem humor na cały dzień. W tym co ogólnodostępne, jak w chlewie.
#polska #przegryw #transport #krakow #bekazpodludzi
#bekazlewactwa #bekazpisu
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PolskiHusarz: Się traficara bierze, a nie MPK. MPKiem ostatnio parę lat temu jechałem jak odstawiłem auto do mechanika poza zasięgiem Traficara, i do tej pory mam flashbacki tego zapachu, i nagrzewnicy n-------------j na full mimo tego, że na zewnątrz było jakieś 18 stopni. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PolskiHusarz: jeżdżenie autobusem to katorga. Niech jeżdżą ci "eko politycy", co mówią jaka to komunikacja miejska ekologiczna. A nie czekaj... Oni jeżdżą autami, bo wolą wygodę. J----i hipokryci.
  • Odpowiedz
@PolskiHusarz XD w sumie to śmiecham zawsze z takich wpisów bo to taka sama prawda. Zawsze kto jeździ autem i zawsze wsiada w mpk dopiero jak mu się auto zepsuje, a potem k---i w necie na jakość podróży XD typowa komunikacja miejska: drogi bilet, śmierdzący żul, długie oczekiwanie i s---------y dzień XD
  • Odpowiedz