Wpis z mikrobloga

@Kasia889: wszyscy odstrojeni. Toudi to mam wrażenie że ma jedną koszulę, jedna pare spodni i zawsze prezentuje się tak samo, nie ważne czy idzie na rajskie rozdanie, wywiad czy imprezę z ziomeczkami. Bibi jest taką dobrą studentką faszion dizajnu, że nie ma bladego pojęcia o proporcjach ciała, co widać po jej stylówkach którymi robi sobie wielką krzywdę. Olka ze swoim misiem to wyglądają jak stereotypowe cebulaki co sobie pstrykneli zdjęcie z
@Halina_123: @Lolek1011 nie ukrywam ze ja preferuje figure Bibi bo Luiza przez to ze jest modelka wybiegowa i fotomodelka to jest zobligowana zeby byc taka chuda. Ja mam gust jak latynosi i taka chudosc dla mnie wcale nie jest atrakcyjna. Nie zmienia to faktu ze rzeczywiscie Bibi nie potrafi dobrac ubran czy butow do swojej sylwetki. Mozna miec pelniejsze ksztalty i zrobic z nich swoj atut odpowiednio dobranym strojem czy obuwiem
@Kasia889: @RudyWaldek: @Lolek1011: @deyna123: a nie przeraziły was szorty ze sztucznej skóry w taki upał? Ja to się aż skrzywiłem. Nadmorska miejscowość, piękna pogoda, a one zostawiły letnie sukienki w szafach....
Maurycy mało wieczorowo, a Kuba faktycznie ciągle w jednej koszuli i spodniach (no chyba, że ma kilka takich samych).
Simon wygląda jak jakiś Czesiek z tą czapką. No i Natalia która już bardziej wygiąć się nie może
Co wy tak się #!$%@?ście wszyscy do tego w co się ubierają lol XD Przecież to nie foto z wybiegu, tylko jakaś fotka luźna z ich spotkania (czy coś, whatever). Niech latają w tych samych szmatach, czy źle dobranych, dziwne te komentarze, albo ja to odebrałam dziko.

Jedyną osobą którą można by ewentualnie skomentować, to faktycznie Bibi - tylko dlatego że otwarcie się chwaliła zainteresowaniami związanymi z modą i pochodnym kierunkiem nauki.
@bed_nara: niby tak tylko trzeba zwrócić uwagę, że oni wszyscy (przynajmniej w większości) mają bartery z firmami odzieżowymi, dostają po parę paczuszek tygodniowo z produktami do reklamowania. Jak chcą być influencerami to powinni wykazać się większym zaangażowaniem w promocję niż tylko cyknięciem foty w lustrze z promocyjnym kodzikiem.