Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Blackpill: w środku spotkasz kilku takich jak ty, kilku starszych dziadków, dużo gości na bieżni i kilka dzików. Wszyscy żyjący, współistniejący w zgodzie i już wystarczająco obyci żeby mieć wywalone. Na siłownię chodzą wszyscy i są tam wszyscy.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Blackpill: jeżeli idziesz na siłownię do sieciówki czy centrum sportowego to powiem Ci jak to wygląda z pozycji gościa co siedzi tam za biurkiem, pomaga ludziom, wita klientów itd (nie ja ale pracowałem w centrum sportowym to wiem). Jest lista klientów i trzeba dbac o to by ktoś po pierwszej wizycie czy tygodniu kontynuował wizyty. Dlaczego?

Dlatego bo jak ktoś jest klientem od 4 lat i chodzi tam taki paker
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Blackpill bardzo prosto: musisz wreszcie przyjąć do wiadomości, że nie jesteś specjalny. Każdy ma na ciebie w------e i nikogo nie interesuje to ile podnosisz. Jesteś tak samo mało znaczący dla innych ludzi, jak inny ludzie są dla ciebie
  • Odpowiedz
moim zdaniem to na osiedlowej mordowni jest więcej kultury i dobroci niż na sieciowych siłowniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@derekperek122: całkiem możliwe, zę tak może być. Ja tylko mówię, że z doświadczenia tak się szkoli tych "trenerów" - może i trafi się jakiś co ma wywalone na swoją pracę, a prywatnie to gnębił w szkole przegrywów - no może tak być. Ale jeżeli to jest jakaś
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Blackpill: to powiem ci jak było jak zacząłem miesiąc temu. Znalazłem jakiś trening fbw, jednym z ćwiczeń było wyciskanie leżąc. Najpierw sama sztanga, seria poszła. Mówię coś lekko, dołożę sobie po 10kg. W sumie 40 z gryfem. Myślałem ze się zesram. No i po tym miesiącu w sumie nie podnoszę więcej ale zacząłem mieć w------e ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Blackpill: Połowa osób to ludzie którzy na siłce chodzą pół życia, trojboiści, kulturysci, sportowcy - oni nie będą się z ciebie śmiać bo wiedzą że każdy kiedyś zaczynal. Druga połowa to ludzie którzy robią swoje i maja wszystko w dupie. Trzecia najmniejszą połowa którzy się mogą z ciebie śmiać to ludzie którzy robią największe błędy i głupoty i ty się możesz z nich śmiać xD
  • Odpowiedz