Wpis z mikrobloga

Eh #!$%@?. Powiedzcie mi, jak sobie poradzić z zakończeniem dość długiej przyjaźni?
Znaliśmy się kilka dobrych lat, dałbym sobie uciąć rękę za takiego przyjaciela i.. #!$%@? teraz bym nie miał ręki. Wiedział o mnie więcej niż ktokolwiek inny, pomógł mi walczyć z depresją, wyciągał mnie z dołków nie raz. Ja starałem się odwdzięczać tym samym, zawsze jak potrzebował pomocy albo pogadać to byłem. I nagle.. koniec. Tak o. Bez słowa. Zero kontaktu. Zero odpowiedzi. Jedynie widzę na insta jak chodzi na imprezy, chleje i się bawi do rana xd
Jak sobie poradzić ze stratą? Gdzie się teraz szuka znajomych? Studia skończyłem, w pracy ludzie w wieku moich rodziców.
Miałem w życiu tylko dwóch prawdziwych przyjaciół a teraz.. ta liczba znów się zmniejszyła i nie powiem, że to trochę boli. Potrafiliśmy rozmawiać dzień w dzień o wszystkim. I nagle po kilku latach koniec. Czuję się jakby umarła część mnie.

#przegryw #smutnazaba #feels #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 6
@Maestro_PM: Bardzo ciężko znaleźć sobie taka osobę, naprawdę

Poszedł z życiem w nową stronę, jeśli bardzo ci na nim zależy możesz do niego napisać czy chce się spotkać, jeśli naprawdę będzie miał ochotę na pewno znajdzie czas, albo zaproponuje inny termin

Jeśli znów uderzy samymi wymówkami, to niestety :l