Wpis z mikrobloga

Mirki, stoje przed decyzją zakupu auta używanego. Szukam sedana w granicach 40k-50k zł. Co wy byście wybrali - starsze auto marki premium (audi a5, jaguar XF, Mercedes E klasa) czy postawili jednak na nowszą furę ale z segmentu niżej (mazda 6, może jakiś seat czy inny peugeot)? #samochody #auta #motoryzacja #kurczak4sery

Które z powyższych?

  • Starsze auto klasy premium 43.0% (34)
  • Nowsze auto klasy niższej 57.0% (45)

Oddanych głosów: 79

  • 11
Kuzynka sprzedawała zajechaną 6 letnia serie 5 za 60k. Jesli masz kupowac cos co ma 10 lat to czemu nie ale miej hajs na naprawy.

3-4 łatki to jednak pewniejsze samochody, choc o klasę nizej
Co wy byście wybrali - starsze auto marki premium (audi a5, jaguar XF, Mercedes E klasa) czy postawili jednak na nowszą furę ale z segmentu niżej (mazda 6, może jakiś seat czy inny peugeot)?


@Vegonator: wybrałbym (wybrałem xD) starsze wyższej klasy, z fajnym silnikiem.

Tylko musisz takie chcieć, lubić taki klimat i mieć gruby portfel na fuckupy. Do wożenia dupy z A do B brałbym jak najmłodszego populusa
@Vegonator ja mając budżet 60k szukając auta dla siebie zacząłem być jednak bardziej wymagający niż przy 20. Budżet na niezajechaną betę albo inne premium to za mało a jazda poflotową Astrą nie jest moim marzeniem więc się wkurzyłem i wziąłem nowe z salonu.
ja mając budżet 60k szukając auta dla siebie zacząłem być jednak bardziej wymagający niż przy 20. Budżet na niezajechaną betę albo inne premium to za mało a jazda poflotową Astrą nie jest moim marzeniem więc się wkurzyłem i wziąłem nowe z salonu.


@Marczeslaw: no to chyba 10 lat temu

Teraz średnio wyposażona Astra to 100k+ z salonu