Wpis z mikrobloga

Coś czuję, że za 2 miesiące od września będzie mega płacz siłowni, restauracji i innych tego typu punktów.

Sytuacja z dziś. Rano w #katowice siłka na której kompletnie nikt nie miał maseczki i nawet nie mówię o klientach tylko o obsłudze. Następnie skoczyłem po zamówiony obiad do znanej restauracji w centrum i tam również kompletnie nikt nie miał maseczki. Ja rozumiem, że każdy ma już #!$%@? na COVID-19 i inne, że mało kto wierzy że można się zarazić itd, ale kuźwa przez takie podejście znowu PiSdzielcy pozamykają wszystko co fajne bo ludzie nie stosują się do logicznego myślenia.

Wiem, że zaraz foliarze na mnie naskoczą, ale mam to w dupie od czasu gdy mój zdrowy ziomek zawinął się z tego świata przez COVID-19 w przeciągu 9 dni...

#koronawirus #katowice
  • 83
@ITgeek a takie pytanie mam małe. Dostałeś sraczki czy cioty od tych maseczek?? Jak już jestes takim zapartym covidianem co nosi coś na twarzy to wiesz, że te wszystkie e maski bawełniane kominy i inne maski sprowadzone Airbusem 150 za 100mln zł nie chronią nikogo przed niczym. To po co Ci ta maska u obsługi?? Przecież każdy nosił jedna maskę przez rok czasu a Ty piszesz że obsługa nie miała maski olaboga!!
@ITgeek: tak #!$%@? zaszczepiony, poza grupą ryzyka i trzymając dystans mam nosić maseczkę na #!$%@? siłowni. Po swoim domu sobie łaź w maseczce jak taki ostrożny.
@sylwke3100: W Japonii to jest spowodowane m.in. Troską o zdrowie innych. Są oczywiście tez inne powody - np. Jak ktoś nie ma czasu zrobić pełnego makijażu rano to zakłada maseczkę i ma większość z głowy. Zanieczyszczenie powietrza z tego co pamietam jest mniejsze niż u nas (No ale to nie trudne patrząc na to jak kiepska jest sytuacja u nas)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ITgeek: prawda jest taka, że moglibyśmy przyjmować kloce Morawieckiego i Niedzielskiego codziennie na ryj a oni i tak we wrześniu stwierdzą, że przecież jest 100 zakażeń na milion i trzeba zamknąć gospodarkę oraz wszyscy #!$%@? maseczki wszędzie mają nosić, bo umrze siedem osób więcej.