Wpis z mikrobloga

Coś czuję, że za 2 miesiące od września będzie mega płacz siłowni, restauracji i innych tego typu punktów.

Sytuacja z dziś. Rano w #katowice siłka na której kompletnie nikt nie miał maseczki i nawet nie mówię o klientach tylko o obsłudze. Następnie skoczyłem po zamówiony obiad do znanej restauracji w centrum i tam również kompletnie nikt nie miał maseczki. Ja rozumiem, że każdy ma już #!$%@? na COVID-19 i inne, że mało kto wierzy że można się zarazić itd, ale kuźwa przez takie podejście znowu PiSdzielcy pozamykają wszystko co fajne bo ludzie nie stosują się do logicznego myślenia.

Wiem, że zaraz foliarze na mnie naskoczą, ale mam to w dupie od czasu gdy mój zdrowy ziomek zawinął się z tego świata przez COVID-19 w przeciągu 9 dni...

#koronawirus #katowice
  • 83
@ITgeek: Ludzi się zaszczepili. Jaki jest sens noszenia dalej masek? Chyba po to się szczepili żeby być bezpiecznym i wrócić do normalności. Pozostali, którzy się nie zdecydowali, biorą na siebie ryzyko konsekwencji tego wyboru. Jest to ich nienaruszalne prawo by wybrać. Ale całe społeczeństwo nie będzie płacić restrykcjami i ograniczeniami swobód za wybory tych ludzi.
dodajmy ze działa użytkowana prawidłowo czyli jednorazowo. A nie ta sama szmata cały dzień by nie powiedzieć kilka dni xD mysle ze te #!$%@? maseczki więcej szkody niż pożytku niosą


@MiKuna: to każdy wie - ludzie noszą te maseczki na brodzie, na łokciu, w kieszeni wymietolone i one mają działać? XD ludzie tylko po to je noszą bo boją się mandatów.

Jesteś chory to nie maseczka tylko siedź w domu i