Wpis z mikrobloga

Coś czuję, że za 2 miesiące od września będzie mega płacz siłowni, restauracji i innych tego typu punktów.

Sytuacja z dziś. Rano w #katowice siłka na której kompletnie nikt nie miał maseczki i nawet nie mówię o klientach tylko o obsłudze. Następnie skoczyłem po zamówiony obiad do znanej restauracji w centrum i tam również kompletnie nikt nie miał maseczki. Ja rozumiem, że każdy ma już #!$%@? na COVID-19 i inne, że mało kto wierzy że można się zarazić itd, ale kuźwa przez takie podejście znowu PiSdzielcy pozamykają wszystko co fajne bo ludzie nie stosują się do logicznego myślenia.

Wiem, że zaraz foliarze na mnie naskoczą, ale mam to w dupie od czasu gdy mój zdrowy ziomek zawinął się z tego świata przez COVID-19 w przeciągu 9 dni...

#koronawirus #katowice
  • 83
@ITgeek: Na #!$%@? te maseczki skoro prawie nie ma nowych zakażeń, poza tym większość ludzi zakłada je tylko na usta. Jak wytlumaczysz sytuacje z zimy gdzie wszystko było pozamykane, twardy lockdown , a zapadalność wynosiła ponad 25 tys dziennie?
@ITgeek: Załóż maskę w jakimkolwiek pomieszczeniu przy obecnych letnich temperaturach przekraczających 30 stopni, sklep, siłownia, restauracja, nawet autobus. Po 5 minutach ta maska jest cała mokra bo jest duszno i przez to nie da się oddychać. #!$%@?
@ITgeek: Jeśli będą kolejne lockdowny to z powodu zwiększenia liczby osób w kościołach, idą później tacy siewcy śmierci do komunii i żrą ten opłatek z rąk wcześniej dotykając ławek, kompletnie nieodpowiedzialni ludzie. Już pomijam tych wszystkich idiotów na zewnątrz, nie trzymają dystansu dwóch metrów, nie noszą masek, gromadzą się, rozmawiają bez masek, ludzie kompletnie nie myślą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ITgeek: ale będe ryczał z beki jak za pare tygodni pozamykają znowu wszystko normikom z powodu jakiegoś wariantu delta czy innego gówna xD Chyba przez miesiąc będę świętował czytając ich wpisy na wykopie i innych portalach dla normików. Tak mi dopomóż Bóg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ITgeek: to już nie przez niezaszczepionych tylko przez nie noszenie maseczek? xD mam nadzieję że nosisz też w domu a ze znajomymi się nie spotykasz od 1.5roku bo pandemia ( ͡° ͜ʖ ͡°)