Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykopie czytam jak to kobiety mają łatwo o związki, w końcu mają tyle par na tinderze. Co z tego kiedy większość mężczyzn nie szuka poważnych relacji, a raczej przelotnych znajomości? Od 2 lat aktywnie randkuję. Spotykałam się pewnie z tuzinem mężczyzn i każdy po jakimś czasie mówił, że musi się wyszaleć albo że nie szuka poważnych relacji na tinderze, proponował seks itd. Niektórzy się kryją na początku i swoje prawdziwe intencje pokazują po trzeciej, czwartej albo nawet dziesiątej randce.

Czytam wypowiedzi kobiet, że one po trzydziestce mają większe powodzenie niż wcześniej. Nie wiem tylko czy chodzi o seksualne propozycje czy poważny związek, z dążeniem do ślubu, założenia rodziny. Obawiam się, że to pierwsze.

Wydaje mi się, że jestem atrakcyjną kobietą. Dbam o siebie, chodzę na siłownię. Mężczyźni często mnie zagadują na ulicy, budowlańcy na mnie gwiżdżą. Co z tego? Odpowiedzialni mężczyźni są już od dawna w związkach, mają własne rodziny. Gdyby chodziło tylko o rozładowanie napięcia seksualnego to okej, nie mogłabym narzekać, ale seks z prawie obcym facetem mnie nie kręci. Po trzydziestce zostają:
- przystojni panowie "piotruś pan"
- rozwodnicy z bagażem
- brzydcy kolesie.

Harsh truth :(

#zwiazki #rozowepaski #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d60a694dac4f000b201cb0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 40
Po trzydziestce zostają:

- przystojni panowie "piotruś pan"

- rozwodnicy z bagażem

- brzydcy kolesie.


@AnonimoweMirkoWyznania: no ale dokłądnie tak jest "proszę pani". Masz 30+, zostają ci faceci co chcą tylko poruchać, rozwodnicy (bo sama mając 35 lat mogłabyś być spokojnei rozwódką, a nawet samotną matką z dzieckiem dwunastoletnim) i brzydcy kolesie. Chciałaś znaleźć męża to najlepszy na to czas był 10 lat temu i więcej.

Niestety, ale przegapiłaś swój czas
AzjatyckaTowarzyszka: To ja odwrócę sytuacje, wpadłaś w moją kartę-pułpakę, tapuje jedną niebieską i counterspell Ci na ryło.

Wszystkie wartościowe kobiety, które coś sobą reprezentują pod względem ogarnięcia, urody, możliwości intelektualnych oraz całokształtu decydującego o wysokiej wartości, są już zajęte. Takich kobiet nie uświadczysz na portalach randkowych, nie są niczym wygłodniałe psy, które niby wyszły szukać żarcia (choć będą udawały, że one tylko dla zabawy, wcale nikogo nie szukają), ale jak znajdą
uważasz, że każdy przystojny mężczyzna szuka tylko przygodnego seksu?


@chrominancja: Nie, ale ci 8/10 mają tyle opcji, że raczej są tam dla seksu. Gdyby tak nie było, to z multum par jakie mają(tak jak kobiety) coś by sobie wybrali. No ale jak ciagle tam są, to albo tacy też wybredni jak kobiety, albo jednak seks, seks i podbijanie licznika. W tą wybredność niezbyt wierzę. Zbyt dużo facetów poznałem w życiu, by
@AnonimoweMirkoWyznania: ale czemu zakładasz że normalna dziewczyna miałaby szukać przez internet. Chcesz znać brutalną prawdę?

Każdy kto musi używać tindera do poznawania - czy kobieta, czy mężczyzna - jest w jakis sposób spaczony tudzież #!$%@?. Do znalezienia partnera masz czas do 25 roku życia, liceum, studia i pierwsza gównoprace pracę, którą potem zmienisz na bardziej poważną. Jak masz więcej niż 25 lat i szukasz normalnego gościa online - to jest dla
Polecam sympatie.pl tam ludzie szukają drugiej połówki, na tinderze ludzie zazwyczaj szukają tylko okazji do zaruchania.
Życzę Ci byś znalazła swoją drugą połówkę i nie poddawaj się zawsze jest czas by Ci się udało ( )
Kiepski z Ciebie myśliwy


@AnonimoweMirkoWyznania: kobieta i myśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam sympatie.pl tam ludzie szukają drugiej połówki


@rokebelle: tak średnio bym powiedział, sądząc po opisach to tyle samo albo i więcej facetów składa propozycje (nie trzeba pary, tanie premium), a same kobiety, też szukają nie wiadomo czego, umówienie się jest w cholerę ciężkie.
budowlańcy na mnie gwiżdżą


@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest żaden wyznacznik, bo oni gwiżdżą na wszystko, co ma cycki.

Odpowiedzialni mężczyźni są już od dawna w związkach, mają własne rodziny


@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba, że wybrali opcję "to jednak nie ta" w momencie, gdy kobieta myślała, że ślub zapewnia dożywotnią wyłączność bez jakiegokolwiek starania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rozwodnicy z bagażem


@AnonimoweMirkoWyznania: Czym różni się rozwodnik od faceta,
@AnonimoweMirkoWyznania: tiaa facet po 30 lat i on jeszcze się nie wyszalał... zagadaj do niego z fake konta jakiejś pięknej dziewczyny i od razu okaże się że on szuka miłości życia, po prostu nie spełniasz jego wszystkich oczekiwać więc chce cię tylko do spuszczenia z krzyża
@AnonimoweMirkoWyznania:

Na wykopie czytam jak to kobiety mają łatwo o związki, w końcu mają tyle par na tinderze


W ilości adoratorów problemu nie ma, tylko same często nie wiedzą czego chcą. A czas leci i leci...
Dobijasz do 30. i Twój najlepszy czas na znalezienie wymarzonego partnera przemija. Nie żebym był stronniczy, ale z moich doświadczeń, to kobiety po 30. roku życia na portalach randkowych mają wysokie mniemanie o sobie, a