Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykopie czytam jak to kobiety mają łatwo o związki, w końcu mają tyle par na tinderze. Co z tego kiedy większość mężczyzn nie szuka poważnych relacji, a raczej przelotnych znajomości? Od 2 lat aktywnie randkuję. Spotykałam się pewnie z tuzinem mężczyzn i każdy po jakimś czasie mówił, że musi się wyszaleć albo że nie szuka poważnych relacji na tinderze, proponował seks itd. Niektórzy się kryją na początku i swoje prawdziwe intencje pokazują po trzeciej, czwartej albo nawet dziesiątej randce.

Czytam wypowiedzi kobiet, że one po trzydziestce mają większe powodzenie niż wcześniej. Nie wiem tylko czy chodzi o seksualne propozycje czy poważny związek, z dążeniem do ślubu, założenia rodziny. Obawiam się, że to pierwsze.

Wydaje mi się, że jestem atrakcyjną kobietą. Dbam o siebie, chodzę na siłownię. Mężczyźni często mnie zagadują na ulicy, budowlańcy na mnie gwiżdżą. Co z tego? Odpowiedzialni mężczyźni są już od dawna w związkach, mają własne rodziny. Gdyby chodziło tylko o rozładowanie napięcia seksualnego to okej, nie mogłabym narzekać, ale seks z prawie obcym facetem mnie nie kręci. Po trzydziestce zostają:
- przystojni panowie "piotruś pan"
- rozwodnicy z bagażem
- brzydcy kolesie.

Harsh truth :(

#zwiazki #rozowepaski #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d60a694dac4f000b201cb0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 40
Co z tego kiedy większość mężczyzn nie szuka poważnych relacji, a raczej przelotnych znajomości?


@AnonimoweMirkoWyznania: kobiety też. Jak kobieta chce przelotnego seksu to ma tak #!$%@? łatwo, jest w takiej pozycji o jakiej facet nawet marzyć nie może....

Po trzydziestce zostają:

- przystojni panowie "piotruś pan"

- rozwodnicy z bagażem

- brzydcy kolesie.


@AnonimoweMirkoWyznania: A kogo szukasz??? Kobieta po 30'stce a marzy o księciu na białym jednorożcu jak nastolatka....
Od 2 lat aktywnie randkuję. Spotykałam się pewnie z tuzinem mężczyzn i każdy po jakimś czasie mówił, że musi się wyszaleć


@AnonimoweMirkoWyznania: sory, ale może Twoje kryteria są takie że pasują w nie tylko goście, którzy są tam w jednym celu

Wydaje mi się, że jestem atrakcyjną kobietą.


Może jesteś wyjątkiem (w co wątpię), ale prawie zawsze jak kobieta tak o sobie pisała, to tak nie było.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak ktoś napisał - kogo szukasz? No i też pytanie w jaki sposób Ty się prezentujesz. Akurat miałem okazję popisać z dziewczyną, która ma...no cóż...niezłe krągłości mówiąc delikatnie i do tego jak sama twierdzi: lubi ubierać się kobieco i "seksi". Jednakże przez to zagadują do niej często tacy alvaro, a z kolei ci bardziej normalni faceci są spłoszeni. Trochę ciężko uwierzyć, że nie jesteś w stanie nikogo znaleźć, bo
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze Ci powiem, że istnieje w życiu kobiety taki okres, że tych fajnych wolnych zabawnych facetów jest pełno. Jest to czas między 20 a 30 lvl mniej więcej. Jeżeli kobieta prześpi ten okres to Ci fajni się ustatkują i są w związkach z fajnymi babkami. Po trzydziestce zaczyna się dla kobiety okres powolnego zanikania z rynku matrymonialnego, a wybór fajnego faceta z dnia na dzień jest coraz mniejszy i to