Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 274
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Magdozaur: Też brałem to dziadostwo i pomogło, przy okazji permanentnie powodując, że czasami wysychają mi oczy, muszę używać kropli nawilżających, a dodatkowo pogorszyło moją wadę wzroku, prawdopodobnie również permanentnie uszkadzając rogówkę oka. O takich możliwych efektach ubocznych mnie oczywiście nie poinformowali. Wszystkie efekty uboczne miały przejść po zakończeniu kuracji lekiem. Nie polecam.
  • Odpowiedz
O takich możliwych efektach ubocznych mnie oczywiście nie poinformowali. Wszystkie efekty uboczne miały przejść po zakończeniu kuracji lekiem. Nie polecam.


@szymski1: Rozumiem że przeczytanie ulotki leku który bierzesz przekracza twoje umiejętności?
  • Odpowiedz
@szymski1: ja bym tego nie wiązała, skoro miałeś już wadę to możliwe po prostu, że Ci się powiększyła. Na ulotce są wszystkie możliwe konsekwencje, było tam powiększenie wady wzroku?
  • Odpowiedz
@TomaszWKS: o nie, mydło to zło i wysusza nawet jeśli tego nie widzisz czy nie czujesz. Mydło ma pH lekko zasadowe, twarz lekko kwaśne, to prowadzi wręcz do tragedii dla twarzy na dłuższa metę xD
  • Odpowiedz
@TomaszWKS: faktycznie, ja po zmroku zaczęłam gorzej widzieć ale obwinilam zwyczajny astygmatyzm, nigdy się nie dowiemy, okulista potwierdził astygmatyzm, ale nie mówiłam mu o izoteku :)
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Mam zaraz 25 lat, odkąd poszłam na studia i chwilę wcześniej pojawił mi się trądzik (w gimnazjum i szkole średniej nie pamiętam żebym cokolwiek miała na twarzy) i był to mój największy kompleks (inne też mam, powoli je zwalczam :)). Wkurzały mnie teksty od innych ciotek i ludzi "nie jedz słodyczy, nie jedz tego itd i wtedy nie będziesz mieć pryszczy". Owszem jakieś potrawy czy jedzenie coś tam ma
  • Odpowiedz
@Magdozaur: brałem to na coś innego i na szczęście u mnie to były głównie tylko suche usta i suchość w gardle ze skutków ubocznych. Również delikatniejsza skóra ale bez jakichś tragedii.
W połowie leczenia miałem badanie krwi, obciąża to mocno wątrobę albo nerki i pod to robili badania (na szczęście u mnie było ok).
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Mam zaraz 25 lat. Zaczęło się w sumie jak miałam 20, ale jak poszłam do dermatologa to okazało się, że mam trądzik nie młodzieńczy, czyli taki że z wiekiem przejdzie, a trądzik dorosłych. Więc, to że nie znasz takich osób to nie znaczy że w takim wieku, czyli koło 30, nie mają tego problemu ;) dla mnie to był mega kompleks, codziennie strach że kolejny syf wywali i ludzi
  • Odpowiedz
@KejtiPeryPijeSzeryZaCztery: super to napisałaś, sama się dziwie, że ludzie nie słyszeli o trądziku dorosłych, najpierw młodzieńczy, później dorosły i tak męcz się nawet 40 lat, po co? Przecież to niszczy psychikę na lata, gorzej niż branie leku pół roku-rok
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: trądzik nie wiąże się tylko z „ładną buzią” jak to napisałeś. To też ból. Ból gdy rośnie pryszcz, ból przy wyciskaniu i często ból przy gojeniu. I tak wiele, wiele lat. Nie mówiąc tez o głupich komentarzach od ludzi i ich wzroku jakbyś był wynaturzeniem. I może gdyby ludzie wiedzieli też o trądziku dorosłych nie musieliby pisać takich rzeczy, bo później zobaczysz taką osobę i stwierdzisz „o jak to,
  • Odpowiedz
@Magdozaur: Ale dlaczego ty się w ogóle przejmujesz komentarzami jakichś #!$%@? idiotów na swój temat? O to mi chodzi cały czas, #!$%@?ć debili, masz trądzik i trudno, a jak ktoś jest zjebem to sobie znajdzie zawsze powód żeby się #!$%@?ć. Jak nie trądzik, to małe cycki. Jak nie małe cycki, to krzywe nogi. Zjeb #!$%@? zjebów pogania. Jeszcze pisałaś wyżej o niszczeniu psychiki przez trądzik. Polecam izolować się od debili,
  • Odpowiedz
@Magdozaur: Ludzie się potrafią organizować w "normalizowaniu" takiej rzeczy jak bycie spaślakiem, mimo że w większości przypadków to zależy w pełni od samej osoby dotkniętej spasieniem, a jednocześnie szprycują się izotekiem bo trądzik brzydko wygląda i niszczy im psychikę. Ogarnijcie się ludzie.
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Czyli co, trądzik nie choroba i olać? Naprawdę słyszę to tylko od osób, które nigdy nie miały z tym problemu i kompleksów. Nic nie wmawiam sobie. Mam do tego wadę zgryzu, którą od lipca planuje zaczął ogarniać. Więc kompleksy spore a nie tylko chęć posiadania ładnej buzi. Mając trądzik nie byłam też poważnie traktowana jak na swój wiek. To nie tylko właśnie chęć posiadania jak piszesz ładnej buzi, ale
  • Odpowiedz