Wpis z mikrobloga

Czemu wszędzie to samo, naprawdę nie ma większych wartości? Bardziej ciekawych tematów? Jak można wałkować jedno i to samo czy w głowach ludzi 24/h na dobę jest w głowie R U C H A N I E? przychodzę do pracy zaspana i już komentarze na wstępie hehe pewnie chłopak w nocy nie dał Ci spać ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem koleżanka z pracy już z samego rana opowiada o tym że spędziła całą noc na ruchaniu dowódcy ochrony z naszej pracy, trzymają to w tajemnicy nie moja sprawa, spóźniła się do roboty bo jeszcze rano też się ruchali, potem druga koleżanka z pracy opowiada o tym jakie miała ruchanie. Co chwila przyjeżdza do naszej sekretarki jakiś Romeo z nadzieją na ruchanie podobno robili to na dachu u nas w firmie, potem koleś co nie zamyka drzwi do łazienki z gołymi jajami na wierzchu, kogoś przyłapali raz na tym że wali konia u nas na kamerach obok zsypu ok już mam dość wsiadam do tramwaju a tam koleś rękę w spodnie wkłada i po jajach się maca całe pół godziny myślę może odpocznę od tego przeczytam coś w internecie na fejsbuku oczywiście tam też co drugi post o ruchaniu ja nie rozumiem tego naprawdę nie ma ciekawszych rzeczy? poświęcać całe życie, wszystkie myśli na coś co trwa 10 minut raz na jakiś czas?

#zalesie #gownowpis #seks
  • 11
@Sudice: dlatego bo dla wiekszosci, zarowno mezczyzn jak i kobiet, ruchanie jest wartoscia samą w sobie. Jest w tym sporo racji, bo z biologicznego punktku widzenia jednynym celem istnienia jest prokreaacja, czyt. RUCHANIE.
Wina tez moze czesciowo lezec po Twojej stronie. Jesli czesto sie angazujesz w takie rozmowy ludzie samoczynnie beda Ci o nich opowiadac, z tego wzgledu ze sluchasz i jestes tym zainteresowana. Ja w swoim srodowisku tego nie zauwazam,
@Sudice: hymmm, to nie wiem xd. Jedyne co mi sie nasuwa na mysl, to to ze po prostu trafilas na taka grupe ludzi, ktorzy traktuja seks jako powod do dumy i wzajemnie sie w tym utwierdzaja. No coz, bywa i to wcale nierzadko. Ot natura ludzka.
@Sudice: Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś