Wpis z mikrobloga

oto mój staż pracy

Sierpień 2018 - Sierpień 2019 (12 msc) (UoP)
* Junior Java Dev(zwolniłem się ze znajomymi ze studiów ponieważ był to januszsoft, po roku dostałem podwyżki z 3k do 3.3k)
Wrzesień 2019 - Wrzesień 2020 (12 msc) (UoP)
* Regular Java Dev (kontraktornia kazała się zwolnić, w sensie szukać nowej pracy, bo nic dla mnie nie mają, koronawirus i te sprawy)
Wrzesień 2019 - Styczeń 2021 (5 msc) (B2B)
* Regular Java Dev (mobbing w pracy, #!$%@? w moją stronę leciały, więc się zwolniłem, bo już psycha mi siadała)
Marzec 2021 - Lipiec 2021 (5 msc) (UoP)
* Regular Tester(UoP) - Dostaje taski programistyczne, devowe, devopsowe, przez co robię darmowe nadgodziny, psychika mi siada, menedżer czasem podnosi na mnie głos jak się nie wyrabiam w kontraktornii, mam znowu mobbing, nie potrafię się postawić. Tutaj opisałem ten problem szerzej
https://www.wykop.pl/wpis/58185321/1-12-msc-pracowalem-jako-junior-java-dev-potem-dos/

Jak to wszystko ubrać w CV? Póki co najrozsądniejsze wydaje mi się wpisanie pierwszej pracy, drugiej i tej ostatniej pracy... bez tej 5 miesięcznej na B2B. Jak Wy to widzicie? Nie mogę też uwierzyć, że takie pech mnie w życiu spotkał, bo staram się w życiu jak mogę... Trochę też #przegryw ()

#pracbaza #pracait #hr #doradztwo #pytaniedoeksperta #rekrutacja #korposwiat
  • 19
@jaca_66: Ziomek szukasz sobie problemów na siłę. Wpisuj normalnie, 5 miesięcy to wcale nie tak mało w IT, gorzej wyglądałyby 3 miesiące, które mogłyby sugerować wywalenie po okresie próbnym.
Chwyć się za jajca i przestań się przejmować takimi pierdołami ( ͡° ͜ʖ ͡°)