Wpis z mikrobloga

@sowiq: Prywatności czego? scamera?? generują linki do strony z płatnością tak żeby był link w miare inny i tam pewnie czekają aż ktoś wpisze dane do karty. Zamazując linka tylko im pomagasz
  • Odpowiedz
o olx-plkx domenie mowie po co to zaslaniales


@norther: wytłumaczyłem Ci już wyżej.

Przykładowy link: hxxps://olx-plkx.mykurier.casa/?plug-obrotowy-akpil-km-180-3-1-4-okazja-promocja-CID757-IDF5Rm9.html - po znaku zapytania jest cały URL z OLX.
  • Odpowiedz
A w ogóle co to za maniery żeby obca osoba mówiła na Ty? Generalnie uważam to za brak kultury i nie rozmawiałbym już po tym jednym zdaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak sie upadlać dla 20zł.


@DonMirabello: poczytaj trochę na czym polega ten scam. W skrócie - wyłudzenie danych do konta i danych pozwalających na reset hasła. A potem czyszczenie całego konta.
  • Odpowiedz
@hao: Kiedyś miałem podobną historie z pracownikiem. Młody umówił sie z nami w knajpie na rozmowę kwalifikacyjną na dość poważne stanowiskoi. Sciągałem dyrektora z drugiego konca polski. Młody przez telefon ze juz jedzie ze juz jest. Spóźnia sie 20 min wiec do niego dzwonie gdzie on jest . A on ze juz idzie i ze jest przed wejscie. Mówie do niego żeby nas szukał tam gdzie sa czerwone fotele. A
  • Odpowiedz