Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Update Poniedziałek i Czwartek

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
Pobierz taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...
źródło: comment_16245273351cPeFnX0XEYimGGytRGX9G.jpg
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@ak_kubel: we wtorek na Twitterze już wieszczyli początek końca wszystkiego, delta, srelta. Nie ważne, że spada ilość pozytywnych wyników testów, że mamy dzienną ilość przypadków na poziomie marca 2020 więc logiczne, że nie ma co oczekiwać, że spadki będą nadal na poziomie 40% t/t, to na pewno kolejna fala!1!1!1 w środę było - no jednak nie tym razem, ale trzeba to obserwować, bo to przełamanie trendu, łolaboga!
@Green81 na tt jest taka grupa ludzi lubiących panikować. I albo panikują, że jak nie ma zakażeń, to za mało testów robią albo jak dużo zakażeń, że nikt nad nimi nie panuje.

To głównie osoby, które są na każdym antyrządowym proteście i jak kolejna fala nie przyjdzie, to będą płakać, bo rząd nie dostanie w dupę