Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #koronawirus #niemcy Niemieckiej paranoi ciąg dalszy. Musiałem wyjść z siłowni bo kawałka szmaty nie mialem. Poprzedni tydzień nikt się nie czepiał więc nawet ze sobą nie brałem. Do tego idiotyczne zasady typu jak ćwiczysz to bez, ale jak już 3 metry dalej idziesz do innego stanowiska to masz założyć na te 3 metry spoconymi rękoma i od razu możesz zdjąć i te s---------y tego pilnują i lata laska i ciągle słyszę maske bitte.
Nowych zachorowań do tego praktycznie nie ma, więc te maski zero jakiegokolwiek wpływu mają na roznoszenie wirusa.
Niech to #gme squirtuje i wypierdzielam z tego kraju
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hfishman1: Maja znaczący wpływ o ile każdy je nosi poprawnie. A wiemy że tak nie jest. Oczywiście też bez przesad, na świeżym powietrzu to dla mnie bezsens, ale w jakichś autobusach itd jak najbardziej. I nie wierzę tylko tak jest, nie ma w co tu wierzyć.

@wypokk_ Zależy, czasem zakładałem na ucho XD A jak idę np ze sklepu prosto do auta to wieszam na lusterko. Czasami do kieszeni,
  • Odpowiedz
@Hfishman1 Szwecja ma 5 razy mniejszą gęstość ludności niż Polska, a to już zmniejsza rozprzestrzenianie. Poza tym mają 10 milionów ludzi, z czego zachorował 1 milion, czyli 10 procent. U nas są 2 miliony ale na 40 milionów ludzi, to jest 5 procent. Czyli mimo większej gęstości zaludnienia, procentowo i tak słabiej u nas się pozarazalismy. Dwukrotna różnica to dość sporo. Mimo wszystko interesujące, że mimo braku masek tak "mało" ludzi
  • Odpowiedz
  • 0
@NykipVaous typowy covidiota i jego argumenty o gęstości zaludnienia ktore już dawno obalone zostały. Większość Szwedów mieszka w miastach gdzie gęstość jest większa niż u nas. Żeby się od kogos zarazić musisz być w pobliżu tej osoby jakiś czas albo musiałby ci ten ktoś napluc na twarz. Dlatego w sklepie szansa na zarażenie jest znikoma, bo każdy ciągle się przemieszcza. Więc czy w masce czy bez nie ma to znaczenia.
  • Odpowiedz
@Hfishman1: Jaka to silownia, sieciowka czy inna?
W Mcficie nikt sie nie czepial jak zapomnialem kaganiec nalozyc, na lawkach i wolnych ciezarach to w ogole jakby nie bylo strasznego wirusa.
  • Odpowiedz
  • 0
@NykipVaous ogólnie liczba zakażeń to g---o znaczy i tak, bo jak może ktoś chory bezobjawowo być na grypę.
I nie dwa razy wie ej bo Szwecja 107k a Polska 76k/ mln mieszkańców gdzie u nas tych chorych znacznie więcej było bo się tak ludzie nie testowali jak np Niemcy https://www.worldometers.info/coronavirus/ Zobacz sobie no zgony/ mln mieszkańców i wychodzi ze ta Szwecja wypada lepiej od wielu Europejskich krajow z zamordystycznym lockdownem.
  • Odpowiedz