Wpis z mikrobloga

@upodlator: ja nie potrafię chyba w te apki. Pomijam już nawet aspekt różnicy wieku, ale o czym w ogóle zaczynasz rozmowę z kimś kogo kompletnie nie znasz? Nie jestem zbyt stary, ale jakoś zawsze kontakty nawiązywałem przez wspólnych znajomych. Teraz, po zmianie miasta za bardzo nikogo nie znam, no i chętnie bym poznał, tylko jak xD Matchy na tinderze mam sporo, ale co z jakąś zacznę gadać, to mam wrażenie rozmowy
@caph: rozpoczynam raczej standardowo ale bez zadęcia, „Cześć Julka” - jak nie odpisze to usuwam parę, bo nie będę się płaszczył czy pisał wierszy. Jak ma pusty profil to raczej trudno sensownie zagadać, a tak to zawsze coś się znajdzie, czy jakieś zainteresowanie jako punkt zaczepienia czy zdjęcie w miejscu które znam lub kojarzę. Czasami fajnie się gada 30-40 minut, a potem się wypala, no bywa i tak.

Ja ogólnie bardzo
@upodlator: Ciekawy tip z tym telefonem, dzięki. Ja też mało daję w prawo, ograniczam się albo do spoko wyglądu i spoko opisu albo zajebistego wyglądu ale takie statsy na oko wyglądają tak, że na wszystkie matche jakie mam to jakieś 80% odpisze ale żeby coś dłużej pogadać to może z 5-10%? A spotkać się w realu to pewnie z 1-2% xD