Wpis z mikrobloga

@upodlator: ile wy macie lat? xD
Rozowa kiedys mi opowiadala o doroslym faceic po 30tce co gral w pokemony he he. Czasem widuje te grupki jeszcze gdzies po parku najczesciej zlozone z takich ulancow z dlugim wlosem, czasem sie jakies dziewczynki wsrod nich trafia.
  • Odpowiedz
@upodlator: zmienią Ci się kiedyś priorytety w życiu XD albo ja mam tak małe #!$%@? miasto , że musze uważać w co wkładam XDDDD zazdro większych miast ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@upodlator: Niezbyt kumam sens grania w simsy z kimś xD. Co prawda w dzieciństwie lubiłem przychodzić do kumpla i patrzeć jak grał w jakieś strategie ale simsy to by była porażka. Miałem taki twitch na żywo, realnie.
  • Odpowiedz
@upodlator: XD nie lubie oceniać ludzi tymbardziej ich nie znając, ale o czym Ty z nia gadasz? albo ewntualnie co robicie. poza bzikaniem ja majac 24 jak poznaje dziewczyny w wieku 20lat to widze przepaść jeśli chodzi o zainteresowania, spędzanie czasu czy nawet zwykle luzne rozmowy o piwie. z czystej ciekawości pytam i pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 10
@swiniakstatysta

Rozowa kiedys mi opowiadala o doroslym faceic po 30tce co gral w pokemony he he. Czasem widuje te grupki jeszcze gdzies po parku najczesciej zlozone z takich ulancow z dlugim wlosem, czasem sie jakies dziewczynki wsrod nich trafia.


A sama jakie ma hobby? Rozrywki?

Myje sobie zęby?
Czy może maluje paznokcie?
A dla rozrywki ogląda seriale na Netfliksie?
  • Odpowiedz
@gust4v: duża czyta, ja trochę też, więc o książkach zazwyczaj. Bukowskiego akurat lubimy oboje, więc trochę beki mamy wspólnie. Z filmami podobnie i lubimy sobie podyskutować, choć tu akurat to on mnie zagina bo ona lubi ambitne kino (musicale, arthouse etc), a ja co najwyżej zahaczyłem co nieco. Muzycznie to dwa różne światy xd

Ogólnie to się z nią dogaduję, ale wiadomo, to dzieciak. Zgrzytow nie ma, jak sie widzimy to
  • Odpowiedz