Wpis z mikrobloga

@Zeequen no spoko ale wiesz hehe stare dziady bawią się w jakieś pokemony a powinni #!$%@?ć żeby utrzymywać jakąś idiotkę której zainteresowania ograniczają się do higieny osobistej a nie jakieś gierki dla dzieci xD

Powinni być DORISLI i nie robić to na co mają ochotę tylko to na co kobieta im pozwoli xD
@Sprus: taka prawda. Mam kolegę któremu żona powiedziała jak kupił sobie grę typu AAA, wiec z 200 pewnie dał, że jest dziecinny, bo powinien oszczędzać na kupno mieszkania albo na kredyt. A gość to pasjonat gier, od lat gra, bo lubi i kupił sobie za prywatną kasę, co nie przeszkadza żonie mu wypominać tego że wydaje swój pieniądz inaczej niż ona chce. Pogadałem z nią potem prywatnie i przerażony jestem, bo
@Marek_Rekus: przekichane ma chłop. Pytanie tylko czy się stawia, czy po prostu cichaczem kupuje, a potem znosi morały żony i tak w kółko? Ja tam każde hobby rozumiem, no może poza facetami którzy przebierają się w pieluchy i dziecięce ciuchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja ogólnie straciłem wiarę w ludzi. Nie sądziłem, że nowe pokolenia (w tym i moje) będą takimi samym dziadersami jak nasi rodzice. Smutne
@upodlator: Kolega z tego co wiem wkurza żonę niemiłosiernie bo maja gdzieś w tym względzie, bo mówi że jemu wynajem nie przeszkadza bo nie lubi długów. Kumpel jest mało współczesny, na szczęście. Co do dziadków, nie zapominaj że tylko po przejęciu władzy przez robotników zaczęto promować pogląd że długi są normalne i każdy powinien mieć poziom majątku który całą historię człowieka miała tylko szlachta, czyli własna ziemia, etc. Dziś mieszkanie z