Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, z racji tego, że pewien #rozowepaski uczepiła się mnie za to co zrobiłem, chciałbym zapytać się Was czy dobrze postąpiłem.
Niech lud zdecyduje!
A więc:
Umówiłem się kiedyś na randkę #tinder w kawiarni. Świetnie się rozmawiało w internecie, na zdjęciu oceniłbym na 7/10.
Niestety w rzeczywistości, okazało się, iż kobieta waży +/- 20kg więcej oraz no jednak diametralnie odbiega urodą od retuszowanych zdjęć - realnie oceniłbym ją jednak na 4/10(nie uwzględniając tuszy, bo z uwzględnieniem 3/10).
Nie ukrywam, poczułem się oszukany.
Wobec czego wypiłem kawę i stwierdziłem, że: "muszę skorzystać z toalety". A w rzeczywistości, po prostu wyszedłem z kawiarni.

I teraz pytanie:
Dobrze zrobiłem, czy nie?

#tinder #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Czy dobrze zrobiłem uciekając ze spotkania?

  • Tak 58.0% (783)
  • Nie 42.0% (567)

Oddanych głosów: 1350

  • 105
  • Odpowiedz
Ta dziewczyna zasłużyła na słowa prawdy o swoim zachowaniu, i ona powinna to przyjąć na klatę.


@Krynicka: Nie, nie zasluzyla. Ona skłamała, ona poniosla konsekwencje, słusznie. Ma nauczkę.

Czyli wg ciebie to ok, ze za tego złodzieja zapłaciła
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: nie, nie wyskakuje z logiką kobiet, co ma do rzeczy że jestem kobietą.
Skoro uważasz że zaniżeniem się do jej poziomu było siedzenie tam i udawanie, że jest ok, to op się zniżył, bo usiadł, zamówił kawę, i udawał że idzie do toalety. Czyli ten TCHÓRZ cały czas udawał, że wszystko jest ok xDDD zamiast od razu powiedzieć "wyglądasz inaczej niż na zdjęciu, wychodzę", i nawet nie siadać. Zapewniam,
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: przynajmniej ty jeden powiedziałeś szczerze, że chodzi o to, że nie miałbyś odwagi powiedzieć jej w teraz że ci się nie podoba i cię oszukała, więc wychodzisz. Więc chodzi o to, że wszystkim wam brakuje odwagi cywilnej.
A uciekania po kiblach jak jakiś szczur kanałowy nie sposób szanować.
I ona doskonale wie że jest brzydka, bo inaczej nie oszukiwała by na zdjęciach. Zasługiwała by jej ktoś powiedział słowa prawdy.
  • Odpowiedz
@Krynicka: przykro mi ale twoja opinia która jest skromnie mówiąc dość odklejona od rzeczywistości nie jest wyznacznikiem czegokolwiek. To że ty sobie napiszesz jakiś sfrustrowany stek wyzwisk pod adresem opa nic nie zmieni, nie jesteś w tym temacie wyrocznią. Kobietom bardzo często wydaje sie że jak powiedzą na faceta "ciota, tchórz, siusiusmajtek" to to coś znaczy.
Nie znaczy nic xD
Dobrze zrobił, zachował pełen rigcz i odwage cywilną, zachował się
  • Odpowiedz
@Krynicka: nie zesraj się p0lko, gardzę oszustami bez względu na ich płeć i zwyczajnie tacy ludzie nie zasługują na najmniejszy szacunek, pewnie sama retuszujesz rozlana sylwetkę na zdjęciach ze tak zaciekle robisz z oszustki ofiarę
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: To nie moje słowa typu "tchorz" czynią z opa tchórza, ale jego zachowanie. Chowanie się jak szczur kanałowy w kiblu i ucieczka nie jest objawem odwagi cywilnej, chyba, se mamy inna definicje odwagi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@twoi_oyciec: a nie gardzisz opem, który zostawił kelnerkę że strata, czyli złodziejem? Owszem, zapłaciła kelnerka. Gruba się zorientowała, ze została wystawiona, zapłaciła za siebie i wyszła. Powiedziała, że facet uciekł, i wychodzi.
Lepiej wracaj do podstawówki, na lekcje czytania ze zrozumieniem, bo nigdzie nie broniłam oszustki, wręcz uważam, że powinna mieć wygarniete i mieć nauczke. Wstydziłaby się chociaż, a tak w swoim umyśle jest pewnie ofiarą chama.
Co tam brzydalku?
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: a jednak ten tchórzliwy oo usiadł z grubasem, zamówił nawet kawę xD czyli musiał chwilę siedzieć, udawać, że rozważa menu, itp. a powinien był obrócić się na pięcie, i nawet nie siadać. Ale dalej uważajcie, że miał odwagę cywilna xD
  • Odpowiedz
@Krynicka: Miał odwagę, oczywiscie, tchórz by grzecznie siedzial bojac sie reakcji grubaski a ten kozak jeszcze jej dał nauczke bo musiala za kawe zaplacic. Ja bym jeszcze ciastko zamowil zeby sie chociaz paliwo zwrocilo zmarnowane przez ta klamczuche
  • Odpowiedz
@Krynicka ja bym to nazwał też resztkami sumienia i moralności. Kobiety nie potrafią znieść odrzucenia z dwóch powodów:
1. Jedyna ich wartość to uroda - facet ma jeszcze inne cechy za które może być pożądany, których nie widać na pierwszy rzut oka.
2. Nie są przyzwyczajone do tego uczucia bo bardzo rzadko podrywają/zagadują/próbują.

Takim odpowiednikiem powiedzenia kobiecie, że jest brzydka jest powiedzenie facetowi, że się do niczego nie nadaje.
  • Odpowiedz
dlaczego nie zapytałeś o zdjęcia całej sylwetki? Albo nie zapytałeś o wagę?


@FajnyTypek: Jeśli pytasz się poważnie, to chyba nie rozumiesz w jakim świecie żyjesz.
Gdy kobieta pyta faceta o cokolwiek to brak odpowiedzi oznacza, że jest on w niej mniemaniu "frajerem".
Ale gdy facet zapyta o wzorst/wage/zdjecie sylwetki to od razu jest burza ze jak on tak
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: No ok, przeoczyłam fragment o tym, że wcześniej zamówiłeś kawę. A czemu jej nie powiedziałeś, że wygląda inaczej, i wychodzisz ? Nie przeszkadzało Ci, że sam przed sobą teraz będziesz drobnym złodziejaszkiem? Kosztem ukarania grubej? Jakbyś powiedział jej w twarz przy innych gościach, że cię oszukała, to to byłaby gorsza kara, i piekący wstyd dla grubaski i oszustki, a tak dobraliscie się jeszcze w złodziejską parę.
Ps. Uważam, że
  • Odpowiedz