Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, z racji tego, że pewien #rozowepaski uczepiła się mnie za to co zrobiłem, chciałbym zapytać się Was czy dobrze postąpiłem.
Niech lud zdecyduje!
A więc:
Umówiłem się kiedyś na randkę #tinder w kawiarni. Świetnie się rozmawiało w internecie, na zdjęciu oceniłbym na 7/10.
Niestety w rzeczywistości, okazało się, iż kobieta waży +/- 20kg więcej oraz no jednak diametralnie odbiega urodą od retuszowanych zdjęć - realnie oceniłbym ją jednak na 4/10(nie uwzględniając tuszy, bo z uwzględnieniem 3/10).
Nie ukrywam, poczułem się oszukany.
Wobec czego wypiłem kawę i stwierdziłem, że: "muszę skorzystać z toalety". A w rzeczywistości, po prostu wyszedłem z kawiarni.

I teraz pytanie:
Dobrze zrobiłem, czy nie?

#tinder #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Czy dobrze zrobiłem uciekając ze spotkania?

  • Tak 58.0% (782)
  • Nie 42.0% (567)

Oddanych głosów: 1349

  • 105
@twoi_oyciec: a nie gardzisz opem, który zostawił kelnerkę że strata, czyli złodziejem? Owszem, zapłaciła kelnerka. Gruba się zorientowała, ze została wystawiona, zapłaciła za siebie i wyszła. Powiedziała, że facet uciekł, i wychodzi.
Lepiej wracaj do podstawówki, na lekcje czytania ze zrozumieniem, bo nigdzie nie broniłam oszustki, wręcz uważam, że powinna mieć wygarniete i mieć nauczke. Wstydziłaby się chociaż, a tak w swoim umyśle jest pewnie ofiarą chama.
Co tam brzydalku? Z
@aleksander-sailor: a jednak ten tchórzliwy oo usiadł z grubasem, zamówił nawet kawę xD czyli musiał chwilę siedzieć, udawać, że rozważa menu, itp. a powinien był obrócić się na pięcie, i nawet nie siadać. Ale dalej uważajcie, że miał odwagę cywilna xD
@Krynicka ja bym to nazwał też resztkami sumienia i moralności. Kobiety nie potrafią znieść odrzucenia z dwóch powodów:
1. Jedyna ich wartość to uroda - facet ma jeszcze inne cechy za które może być pożądany, których nie widać na pierwszy rzut oka.
2. Nie są przyzwyczajone do tego uczucia bo bardzo rzadko podrywają/zagadują/próbują.

Takim odpowiednikiem powiedzenia kobiecie, że jest brzydka jest powiedzenie facetowi, że się do niczego nie nadaje.
dlaczego nie zapytałeś o zdjęcia całej sylwetki? Albo nie zapytałeś o wagę?


@FajnyTypek: Jeśli pytasz się poważnie, to chyba nie rozumiesz w jakim świecie żyjesz.
Gdy kobieta pyta faceta o cokolwiek to brak odpowiedzi oznacza, że jest on w niej mniemaniu "frajerem".
Ale gdy facet zapyta o wzorst/wage/zdjecie sylwetki to od razu jest burza ze jak on tak może.

bo usiadł, zamówił kawę,


@Krynicka: Widzę dalej nie czytasz ze zrozumieniem,
@Estetykatopodstawa: No ok, przeoczyłam fragment o tym, że wcześniej zamówiłeś kawę. A czemu jej nie powiedziałeś, że wygląda inaczej, i wychodzisz ? Nie przeszkadzało Ci, że sam przed sobą teraz będziesz drobnym złodziejaszkiem? Kosztem ukarania grubej? Jakbyś powiedział jej w twarz przy innych gościach, że cię oszukała, to to byłaby gorsza kara, i piekący wstyd dla grubaski i oszustki, a tak dobraliscie się jeszcze w złodziejską parę.
Ps. Uważam, że gruba
@aleksander-sailor: Ale gdzie ja piszę o grzecznym przyjmowaniu batów? Proszę czytać ze zrozumieniem, ja potępiam co ona zrobila, ale nie pdooba mi się również zachowanie opa.
Ps. Zapłaciła kelnerka.
Psx2 dziwna definicja odwagi cywilnej xD zobacz słownik.
Odwaga cywilna jest szczególnym rodzajem odwagi. Jest to postawa, która polega na występowaniu w obronie swoich racji, nawet jeżeli wiąże się to z wysokimi sankcjami i kosztami społecznymi.


@Krynicka: tu mozna skonczyc dyskusję. No po prostu bredzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Zapłaciła kelnerka.


z ktorej dupy to info?
@aleksander-sailor: wkleiłes część definicji z wikipedii, i pominąłes ważna część, która oddaje znaczenie tej frazy. Ogólnie wydaje mi się, że nie do końca rozumiesz, czym jest odwaga cywilna.
Odwaga cywilna nie jest odwaga do walczenia o swoje interesy xD
Odwaga cywilna jest odwaga do podpisywania się i przyznawania do swoich poglądów, pomimo konsekwencji.
Wklejam dalszą część definicji z wikipedii:
"Jej podstawowym elementem jest występowanie pod swoim imieniem i nazwiskiem, czyli podpisywanie
"Jej podstawowym elementem jest występowanie pod swoim imieniem i nazwiskiem, czyli podpisywanie się pod swoimi własnymi wypowiedziami".

Czyli ucieczka do kibla, i nie powiedzenie prosto w twarz co się myśli o oszustce, nie ma NIC wspólnego z odwaga cywilna


@Krynicka: Powiedzenie prosto w twarz oszustce tez nie ma nic wspolnego z ta definicja xD Wez lepiej juz nie uzywaj slow ktorych znaczenia zupelnie nie rozumiesz xD
@BurzaGrzybStrusJaja: Nie, oprócz urody kobiety mają też inne wartości, jak np siłę swojego charakteru, czułość, wrażliwość, opiekuńczość, inteligencję, elokwencję, itp.
Uroda jest ważna dla kobiet, ale nie jest jedyną wartością. Jeśli ktoś by mi powiedział, ze jestem brzydka, to mój świat by się nie zawalił, bo zdaje sobie sprawę, że na świecie żyje 7mld ludzi, i dla części z nich jestem brzydka, a dla części ładna. To się tyczy każdego, nawet
@aleksander-sailor: powiedzenie oszustce prosto w twarz, że jest oszustka, doskonale wpisuje się w definicje podpisywania się pod swoimi, nawet niepoprawnymi/niełatwymi, poglądami.
Udowodnij, że to nie jest odwaga cywilna jeśli tak uważasz. Ja wyżej udowodniłam, dlaczgo uciekanie do kibla nią nie jest.
powiedzenie oszustce prosto w twarz, że jest oszustka, doskonale wpisuje się w definicje podpisywania się pod swoimi, nawet niepoprawnymi/niełatwymi, poglądami.


@Krynicka: nigdzie nie ma takiego stwierdzenia w definicji. Jest podpisywanie się pod swoimi wypowiedziami. Nie ma przymusu wypowiadania swoich przekonań na każdym kroku.
@aleksander-sailor: nie ma przymusu wypowiadania swoich przekonań na każdym kroku, np. ja podczas prac domowych mogę sobie myśleć o konflikcie w strefie Gazy, i brakiem odwagi cywilnej nie będzie to, że się nie podzielę tymi przemyśleniami z moja rodzina, ale!
Jeśli moje przemyślenia są bardzo ściśle związane z czynem (czyli, nie jak w przypadku myślenie o strefie Gazy- sprzątanie), ale jak np. w przypadku ucieczka z randki-poniewaz uważam dziewczynę za oszustkę
@aleksander-sailor: xD nigdzie nie ma takiego stwierdzenia w definicji, rozwaliłes mnie.
Nie ma, bo to jest przyklad wpisujący się w definicje xD przykłady z założenia nie są częścią definicji xD
Za to ucieczka do kibla jak szczur kanałowy nie może być w żaden sposób sposób przykładem tej definicji.
Nie ma, bo to jest przyklad wpisujący się w definicje xD przykłady z założenia nie są częścią definicji xD


@Krynicka: Są. Na tym polega definicja. Przykład musi wpisywać się w definicję żeby ją spełniać.
W tym przypadku mylisz podpisywanie się pod poglądami z wygłaszaniem poglądów.
Juz skoncz, wygadujesz bzdury po prostu, od początku w każdym poście. Nie zajmuj sie myśleniem bo ci ewidentnie nie wychodzi.
@aleksander-sailor: co ty #!$%@?, przyklad musi się wpisywać w definicje, ale nie jest częścią definicji.
Powtórzyłes dokładnie to, co napisalam, wyżej, że przyklad musi się wpisywać w definicje xD ale zaprzeczyłes, że ja to powiedzialam. Musisz być jakimś trollem. Już tyle razy się skompromitowales, łącznie z definicja odwagi cywilnej.
@Krynicka: Ty nie jesteś trollem, ty masz po prostu dałna, ty szczerze wierzysz w debilizmy ktore wypisujesz.
Powtarzam - mylisz podpisywanie się pod poglądami z wygłaszaniem poglądów.
Podpisywać się pod czymś - PRZYZNAWAĆ SIĘ.
Tłumaczenie kazdemu idiocie na swojej zyciowej drodze czemu robi źle nie ma nic wspolnego z odwagą cywilną, tylko to jakieś pieniactwo, awanturnictwo, bezczelność.
oranie cie było dla mnie zawsze przyjemniejsze od rozwiązywania krzyżówek.


@Bochunowsky: naturalnie, twe urocze próby orania to ostatecznie jakaś namiastka kontaktu z prawdziwą kobietą, w krzyżówkach tylko nieruchome zdjęcia ze stocku( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jesteś bezinteresowna ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Bochunowsky: mylisz się, ale rozumiem, że wynika to z faktu, że nikt do tej pory nie wszedł z tobą w interakcję dla czystej frajdy. Teraz masz na to szansę, gnebienie przegrywów to moja guilty pleasure( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Estetykatopodstawa: nie mogłeś powiedzieć, że sorry, ale twoim zdaniem nic z tego nie będzie, nie czujesz nic. Nie mogłeś nawet znaleźć głupiej wymówki, że musisz dziś w miarę szybko skończyć randkę, bo coś tam coś tam. #!$%@?łeś bez słowa. Nie, nie zrobiłeś dobrze, nawet biorąc pod uwagę, że ona sama była jaka była.
To nie mamy i babcie


@Bochunowsky: o #!$%@?, czyli to "trzy kobiety chciały wejść w interakcje" to nie był argument-żart z twojej strony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Muszę przyznać, że jak na tak krótką gównoburzę szybko udało ci się dostać do mojego google docsa z najbardziej groteskowymi wypowiedziami przegrywów.

Gratuluję i życzę dalszych