Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, z racji tego, że pewien #rozowepaski uczepiła się mnie za to co zrobiłem, chciałbym zapytać się Was czy dobrze postąpiłem.
Niech lud zdecyduje!
A więc:
Umówiłem się kiedyś na randkę #tinder w kawiarni. Świetnie się rozmawiało w internecie, na zdjęciu oceniłbym na 7/10.
Niestety w rzeczywistości, okazało się, iż kobieta waży +/- 20kg więcej oraz no jednak diametralnie odbiega urodą od retuszowanych zdjęć - realnie oceniłbym ją jednak na 4/10(nie uwzględniając tuszy, bo z uwzględnieniem 3/10).
Nie ukrywam, poczułem się oszukany.
Wobec czego wypiłem kawę i stwierdziłem, że: "muszę skorzystać z toalety". A w rzeczywistości, po prostu wyszedłem z kawiarni.

I teraz pytanie:
Dobrze zrobiłem, czy nie?

#tinder #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Czy dobrze zrobiłem uciekając ze spotkania?

  • Tak 58.0% (783)
  • Nie 42.0% (567)

Oddanych głosów: 1350

  • 105
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: nie, mogles jej po prostu powiedziec ze czujesz sie troche oszukany, bo na zdjeciach wygladala inaczej i ze dziekujesz za spotkanie ale nara, chociaz bys ja uswiadomil czy cos
swoja droga, w jaki sposob miala te zdjecia zedytowane ze wygladala tak zle na zywo?
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: zachowałeś się jak p**pa tchorzliwa a nie facet. Trzeba było powiedzieć wprost, że oszukała na zdjęciach, i że nie masz ochoty się dalej z nią widzieć. A tak masz jeszcze mniej rigczu niż nawet ona.
Dziwią mnie wyniki ankiety xD serio tu siedzą same pipki?
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: o widzę zabolało, że aż ankietę musiałeś zrobić, żeby się w tym temacie dowartościować. Powtórzę się. Frajerzy uciekają, ludzie z honorem by wprost powiedzieli; wyglądasz inaczej niż na zdjęciu/ jesteś grubsza, czuję się tym oszukany i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Problem jest taki, że nic jej to nie nauczyło, bo nie przekazałeś wprost czemu odszedłeś.

Ona teraz myśli "faceci to dupki, tylko nas wystawiają".

Gdybyś jednak powiedział w oczy, że chodzi o to, że cie oszukała to nie byłoby problemu.

A tak, dla wielkiego honoru wywalczyłeś cztery złote polskie i nic nie zmieniłeś na lepsze. Dziecinada z obu stron - może tak naprawdę pasujecie do siebie. Ona oszukuje, ty
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa niby dałem tak, aledo końca się z tym nie zgadzam, bo powinieneś był jej powiedzieć to samo co nam napisałeś, bo tak to ona cie będzie miała za #!$%@?, a jak byś jej powiedział prawdę może gdzieś tam z tyłu głowy by jej coś zatrybiło i by zmieniła podejście, chociaż wątpię
  • Odpowiedz
@konopiapolska: No, ale nie przesadzajmy w drugą stronę zaraz.. Przecież nie będzie jej przepraszał za to, że go oszukała ;P

Ja bym jej powiedział po prostu dosadnie żeby w pięty poszło, że zmarnowała mój czas.
  • Odpowiedz
@Krynicka: Oczywiście lepiej by zrobił gdyby wygarnął wieprzowi, ale z drugiej strony czemu miałby się z czegokolwiek tłumaczyć jakiejś obcej paszteciarze?
A tak pozatym p0lko zapamiętaj sobie że nie ty jesteś od decydowania co jest męskie.
  • Odpowiedz
  • 11
@Estetykatopodstawa tak średnio

Lepiej powiedzieć lasce w twarz że czujesz się oszukany bo na zdjęciach wyglądała dwa razy lepiej i tylko zmarnowała twój czas

Wtedy masz szansę na jakąś reakcje a ty tylko uciekłeś
  • Odpowiedz