Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, z racji tego, że pewien #rozowepaski uczepiła się mnie za to co zrobiłem, chciałbym zapytać się Was czy dobrze postąpiłem.
Niech lud zdecyduje!
A więc:
Umówiłem się kiedyś na randkę #tinder w kawiarni. Świetnie się rozmawiało w internecie, na zdjęciu oceniłbym na 7/10.
Niestety w rzeczywistości, okazało się, iż kobieta waży +/- 20kg więcej oraz no jednak diametralnie odbiega urodą od retuszowanych zdjęć - realnie oceniłbym ją jednak na 4/10(nie uwzględniając tuszy, bo z uwzględnieniem 3/10).
Nie ukrywam, poczułem się oszukany.
Wobec czego wypiłem kawę i stwierdziłem, że: "muszę skorzystać z toalety". A w rzeczywistości, po prostu wyszedłem z kawiarni.

I teraz pytanie:
Dobrze zrobiłem, czy nie?

#tinder #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Czy dobrze zrobiłem uciekając ze spotkania?

  • Tak 58.0% (783)
  • Nie 42.0% (567)

Oddanych głosów: 1350

  • 105
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: co ty #!$%@?, przyklad musi się wpisywać w definicje, ale nie jest częścią definicji.
Powtórzyłes dokładnie to, co napisalam, wyżej, że przyklad musi się wpisywać w definicje xD ale zaprzeczyłes, że ja to powiedzialam. Musisz być jakimś trollem. Już tyle razy się skompromitowales, łącznie z definicja odwagi cywilnej.
  • Odpowiedz
@Krynicka: Ty nie jesteś trollem, ty masz po prostu dałna, ty szczerze wierzysz w debilizmy ktore wypisujesz.
Powtarzam - mylisz podpisywanie się pod poglądami z wygłaszaniem poglądów.
Podpisywać się pod czymś - PRZYZNAWAĆ SIĘ.
Tłumaczenie kazdemu idiocie na swojej zyciowej drodze czemu robi źle nie ma nic wspolnego z odwagą cywilną, tylko to jakieś pieniactwo, awanturnictwo, bezczelność.
  • Odpowiedz
oranie cie było dla mnie zawsze przyjemniejsze od rozwiązywania krzyżówek.


@Bochunowsky: naturalnie, twe urocze próby orania to ostatecznie jakaś namiastka kontaktu z prawdziwą kobietą, w krzyżówkach tylko nieruchome zdjęcia ze stocku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie jesteś bezinteresowna ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Bochunowsky: mylisz się, ale rozumiem, że wynika to z faktu, że nikt do tej pory nie wszedł z tobą w interakcję dla czystej frajdy. Teraz masz na to szansę, gnebienie przegrywów to moja guilty pleasure( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: nie mogłeś powiedzieć, że sorry, ale twoim zdaniem nic z tego nie będzie, nie czujesz nic. Nie mogłeś nawet znaleźć głupiej wymówki, że musisz dziś w miarę szybko skończyć randkę, bo coś tam coś tam. #!$%@?łeś bez słowa. Nie, nie zrobiłeś dobrze, nawet biorąc pod uwagę, że ona sama była jaka była.
  • Odpowiedz
Przynajmniej trzy kobiety chciały wejść ze mną w interakcje dla czystej frajdy.


@Bochunowsky: mama i babcie się nie liczą

tylko po prostu cos nie pylko w procesie wychowawczym


tanie, try again later ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To nie mamy i babcie


@Bochunowsky: o #!$%@?, czyli to "trzy kobiety chciały wejść w interakcje" to nie był argument-żart z twojej strony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Muszę przyznać, że jak na tak krótką gównoburzę szybko udało ci się dostać do mojego google docsa z najbardziej groteskowymi wypowiedziami przegrywów.

Gratuluję i życzę
  • Odpowiedz