Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Blok pod Napięciem obwieszony płachtami z ofertami najmu klitek dość szczelnie.
Czyżby mieszkania inwestycyjne jednak nie były tak atrakcyjne dla najemców, jak obiecywał deweloper? Czy może to tylko niższe piętra, gdzie wdycha się bezpośrednio spaliny z rozpędzających się Solarisów? Zobaczymy jesienią. #zlotawolnoscdeweloperska #nowahuta #krakow
DerMirker - Blok pod Napięciem obwieszony płachtami z ofertami najmu klitek dość szcz...

źródło: comment_16243511440qUOPq6obqbGKHByIXLnya.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DerMirker: To chyba najgorszy typ bloku. Z miniaturowymi balkonami w stylu wybiegów dla małpek. Mieszkałam kiedyś w kawalerce z takim czymś w dzielnicy emerytów (czyli Krowodrzy) i ilekroć wyszło się na zewnątrz, tak spotykało się ich ziejące nienawiścią oczy, jakby coś złego się zrobiło.
  • Odpowiedz
@DerMirker: Jak go budowali, to mnie zastanawiały dwie rzeczy: Co za przygłup wydał pozwolenie na postawienie w tym miejscu tego kloca i kto upośledzony umysłowo kupi mieszkanie w takim miejscu? Nie wiem czy za darmo chciałbym tam mieszkać. Widać, że chyba jednak sporo ludzi ma jeszcze godność człowieka, że się mieszkania nie wyprzedały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niezła brzydota powstała także na rondzie czyżyńskim, obok przystanku autobusów aglomeracyjnych.

@vader05: to przy samym rondzie co tak długo było zawieszone? Paradoksalnie bryła tego bloku wpisuje się dobrze w istniejące zabudowania. W przeciwieństwie np. do Avii
  • Odpowiedz
@DerMirker: Tam świeci sie wieczorem tylko w 2 mieszkaniach na najwyższym piętrze. Ten kto to wybudował to skończony kretyn i chciwiec, mam nadzieję, że zbankurutuje i nikomu nie będzie niszczył przyrody ani poczucia estetyki czymś takim. Tam jest 8 pasów jezdni w obie strony, masakra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DerMirker: "Fantastycznie zlokalizowany" jest także nowy blok budowany między Bonarką a estakadą na Turowicza. Od balkonów do estakady będzie może z 15 m. Do tego jeszcze linia kolejowa obok xD
  • Odpowiedz