Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Blok pod Napięciem obwieszony płachtami z ofertami najmu klitek dość szczelnie.
Czyżby mieszkania inwestycyjne jednak nie były tak atrakcyjne dla najemców, jak obiecywał deweloper? Czy może to tylko niższe piętra, gdzie wdycha się bezpośrednio spaliny z rozpędzających się Solarisów? Zobaczymy jesienią. #zlotawolnoscdeweloperska #nowahuta #krakow
DerMirker - Blok pod Napięciem obwieszony płachtami z ofertami najmu klitek dość szcz...

źródło: comment_16243511440qUOPq6obqbGKHByIXLnya.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DerMirker: dla nie miejscowych należy pokreślić dodatkowe walory znajdujące się pod blokiem oprócz linii śreniego napięcia. Mianowicie KFC (zapach starego oleju) stacja paliw oraz jedno z większych skrzyżowań w Krakowie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tom86tbg: Blisko do przystanku autobusowego, lokali gastronomicznych, stacji paliw (czyli tez sklepu nocnego). Same zalety!

Też zawsze jak stałem na skrzyżowaniu zastanawiałem się kto i po co. Wtem błysk! Przecież to Kraków, patośrodowisko nieruchomości. Sprzeda się wszystko (stan mojej wiedzy na początek 2020). Tu nawet na Ruczaju jakiś gość sprzedawał garaż podziemny z wjazdem z zewnątrz zaaranżowany na mieszkanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlodyernest: w zeszłe wakacje szukałem pokoju i mi proponowano klitę na Piaskach Nowych na rok. Umowa na rok w czasach zarazy. W pokoju 9m2, z przedpokojem zaaranżowanym na kuchnię
  • Odpowiedz
jedno z większych skrzyżowań w Krakowie


@tom86tbg: A zapewne kiedyś będzie jeszcze większe, bo Łowińskiego była budowana z możliwością rozbudowy do jeszcze dwóch pasów, więc jak zrobią już ekspresówkę E7, to pewnie zabiorą się za poszerzenie Łowińskiego i rozbudowę skrzyżowania.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: @DerMirker: @henryk_kania: ostatnio właśnie zastanawiliśmy się z żoną dlaczego w Krakowie nie ma jeszcze bloków nad drogami, jak estakady na słupach, same zalety, na pierwszym poziomie garaż co by bardzo nie szumiało, zjazd od razu na drogę, nie trzeba odśnieżać jezdni bo nad nią blok, nie nagrzewa się w lecie. No i oczywiście zielony dach żeby to obronić że to czysta ekologia( ͡° ͜
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tom86tbg: A to przecież bodaj na Turowicza(albo gdzieś tam w okolicy) prawie-prawie. Widziałem szyldy "tutaj powstaną mieszkania z tarasem" i ten taras już widać - na poziomie estakady prawie ^^. A człowiek lata temu się dziwił temu blokowi na Kapelance, który powstawał równolegle do drogi...
  • Odpowiedz
Paradoksalnie bryła tego bloku wpisuje się dobrze w istniejące zabudowania


@staryhaliny: no nie powiedziałbym, przede wszystkim ze względu na ten niższy "kawałek" przylegający z boku. No i wykończenie też pasuje do otoczenia jak pięść do oka. Jak dla mnie, pomijając już cały absurd budowania w tym miejscu nowego bloku, wizualnie inwestycja bardzo gryzie się z okolicą, a szkoda, bo zepsuła niezmienny od dekad widok kilku identycznych wieżowców.
  • Odpowiedz
Blok pod Napięciem obwieszony płachtami z ofertami najmu klitek dość szczelnie.

Czyżby mieszkania inwestycyjne jednak nie były tak atrakcyjne dla najemców, jak obiecywał deweloper? Czy może to tylko niższe piętra, gdzie wdycha się bezpośrednio spaliny z rozpędzających się Solarisów? Zobaczymy jesienią. #zlotawolnoscdeweloperska #nowahuta #krakow


@DerMirker: Ciekawe tam są mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po dwa 11-pokojowe mieszkania na piętrze
bialy_murzynek - > Blok pod Napięciem obwieszony płachtami z ofertami najmu klitek do...

źródło: comment_1624385802iAIuyGip98QMwXZNaaNzUC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz