Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
iPhone se 2016 kosztuję dziś nawet 1200zł


@Eskim0s: co? xD Stary SE nie jest już produkowany od 2018 roku, po 1200 zł to był w oficjalnej sprzedaży w 2017 roku. A dzisiaj to w idealnym stanie da się kupić za 300-400 zł, nówki w folii to mają różne ceny, bo to już wpada w kategorie kolekcjonerskie.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Ja mam Nexusa 5x - od jakiegoś czasu już płynnie nie działa, a o wsparciu to już nie wspomnę - to chyba flagowiec od Google był jak dobrze pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby nie było telefonu nie używam jako konsoli do gier albo telewizora.
  • Odpowiedz
@Templar: Kosztuje dziś, bo jest coś takiego jak: używany...

nówki w folii to mają różne ceny, bo to już wpada w kategorie kolekcjonerskie


Zapewne takie wersje pojawiły się
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: ludziom się wydaje, że IOS i iPhony są lepsze bo porównują flagowce IOS (bo innych nie produkują) do słabych androidów Huawei, mi czy poboczne Samsungi. Przy porównaniu iPhonów do Samsungowych flagowcow S21 itp. Dyskusja się bardzo szybko kończy
  • Odpowiedz
@quizonmyface:

Dla mnie odpada ten Twój smartfon.
- zdecydowanie za mały
- 60Hz to dla mnie wygląda jak zacinanie się (od czasu gdy przyzwyczaiłem się do 120-144Hz ekranów)
- Bateria mniej niż 3500mAh odpada
  • Odpowiedz
@vilay: no i jak tam dziś ten twój flagowy S21, odinstalowałeś już aplikacje "Google"? XD

Lepiej się pospiesz, bo niedługo wychodzi S22 i tyle będziesz miał ze wsparcia producenta.
  • Odpowiedz
@fastmotion: działa bez zarzutow. A jak wyjdzie S22 to go kupię tego samego dnia. Miesięczny abonament to godzina mojej pracy, nie widzę powodu żeby oszczędzać na czymś co używam codziennie.
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: beke mam z androidowców jak tłumaczą że mają więcej opcji wizualnych xD ale po co w iphone wiecej opcji wizualnych jak i tak wygląda lepiej niż android z milionami tych ich tandetnych efektów 3d itp xd trzeba im 100 gb ramu żeby udźwignąć ten źle skonstruowany system żeby w ogóle się nie wieszał xd i na głównej ten wykop to co nie napiszesz nawet merytorycznie dobrze to i tak
  • Odpowiedz
O, znowu ten temat gdzie biedni się kłócą z debilami. Nie wskazuję kto jest kto, bo przy próbie podziału na strony te zbiory mają części wspólne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kosztuje dziś, bo jest coś takiego jak: używany...


@Eskim0s: no i używane kosztują tak jak napisałem do 400 zł w idealnym stanie od dawien dawna, sporo ich już kupiłem bo są to najlepsze telefony do tworzenia map w Pokémon GO, zawsze wybieram idealny stan i najdrożej to zapłaciłem rok temu 330 zł, a za kilka zapłaciłem po 250.

Tyle jest ogólnie wart, ale w premierę był droższy tylko przez LOGO.
  • Odpowiedz
@Templar: Snapdragon 865 bije A13.
No i po co procesory A są tak wydajne skoro do utrzymania systemu ios dużo nie potrzeba?
To tak jakby chwalić się że auto potrafi jechać 400km/h, ale nigdzie legalnie tak jechać nie można (przykładowa hipoteza).
  • Odpowiedz