Wpis z mikrobloga

Najłatwiej je obejść... dać twarz jako na zdjęciu, wykrywa.


@Eskim0s: fajny baicik. Ale jeśli to nie bait to nie masz zielonego pojęcia jak działa FaceID i dlaczego nie da się go odblokować jakimś zdjęciem :D
  • Odpowiedz
@Eskim0s: A czy ja gdzieś wytykam telefonom z Androidem ze nie maja bluetootha albo USB? Mamy 2021 rok, wszystko się przetwarza w chmurze, a w moim otoczeniu nie mam żadnego urządzenia korzystajacego z przedpotopowej podczerwieni. Brawo. Możesz wysyłać sobie piosenki z szerszeniami XD
  • Odpowiedz
@malinq:

Możesz wysyłać sobie piosenki z szerszeniami


Właśnie potwierdziłeś swój brak wiedzy, na omawiany temat, a to inteligencją nie wróży.
Irda w smartfonach Xiaomi służy tylko jako PILOT i to jest
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Funkcja pilota jest bardzo przydatna jak ktoś ma telewizor, ale obecne tvki i tak maja chyba już piloty na bt. Ja bym nie nazwał bardzo przydatnym czegoś czego nigdy bym nie użył.

Po co korzystać z chmury? Hmm… synchronizacja? Spoko, jeszcze kiedyś dojrzejesz do 2021 r. Słuchawki na minijacka poplątane w kieszeni?
  • Odpowiedz
@fastmotion: I właśnie to widzę gdy toczy się odwieczna dyskusja Apple vs iPhone, pojazdy personalne, wyzywanie od biedaków, bijąca arogancja z tekstu. Wy macie jakiś kompleks małego fiutka chyba, bo nie da się z Wami normalnie porozmawiać xD
  • Odpowiedz
Wolę wydawać kasę na parametry, a nie na logo i słabe parametry (Apple).


@Eskim0s: Też używam android ale wydając kasę na apple wydajesz ją na stabilny (również pod względem wydajności) system jak i na kilkukrotnie dłuższy okres wsparcia tegoż systemu. Cóż Ci po tych parametrach jak telefon apple z "słabymi" parametrami będzie działał płynnie cały czas, a android nie.
  • Odpowiedz
@podjad3k: Aktualny smartfon ma 8GB ram, snapdragon 865 i ekran 144Hz.
Nie tnie mi się nic, gry na najwyższych detalach ciągłą płynność mają.
Średniaki z androidem (jest ich najwięcej) tną się, bo przeważnie średniak ma słaby procesor no i gorsze wsparcie niż flagowce.
  • Odpowiedz