Wpis z mikrobloga

Bardzo się cieszę, że mój tata nauczył mnie jak naprawiać podstawowe rzeczy w domu. Problem ze spłuczką? Cyk i naprawione. Kłopot z termostatem w baterii prysznicowej? Śrubokręt, kombinerki i rozkręcone, naprawione i nie czekają mnie przymusowe orzeźwiające kąpiele. Może nie najlepiej, ale jako tako. Oczywiście pudełko ze śrubkami od ojca na honorowym miejscu w szafce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, to ja dzwonię ¯_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
#gownowpis #rozowepaski
  • 23
  • Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że mój tata nauczył mnie jak naprawiać podstawowe rzeczy w domu.


@UszyKatiuszy: No i fajnie, ze rozumiesz co za tym stoi. Nowomowa i ruchy feministyczne sugerują, ze to, ze kobiety tego wszystkiego nie potrafią to wina różowego koloru i seksistowskich podziałów w sklepach z zabawkami dla dzieci (autentyk z magazynu Charaktery).

Tymczasem proszę, po prostu mądry rodzic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LonNon: ustawiasz sobie na baterii 38 stopni i to miesza Ci wodę zimną i ciepłą żeby mniej więcej utrzymać te temperature. Dobre przy dzieciach żeby po chwili puszczania ciepłej nagle wrzątek nie leciał.
Jest specjalne zabezpieczenie więc dzieci sobie nie przekręca temperatury na bardzo wysokąw

@UszyKatiuszy aczkolwiek nie mam jako niebieski zielonego pojęcia co w tym można naprawiać. Jak się zepsuje to chyba lipa, co nie?
  • Odpowiedz
  • 4
@Chehu: Ale to często prawda. Kiedyś kolega chciał kupić siostrzenicy prezent na urodziny. Zaproponowałem helikopterek na pilota, bo zajebisty. To dowiedziałem się, że dla dziewczynek się lalki kupuje, a nie helikopterki. ¯\_(ツ)_/¯
Koleś ogarnięty, ale właśnie taki podziałami po prostu go wyprali. Jak będzie miał córkę, to wątpię żeby ją nauczył spłuczkę naprawiać. Prędzej męża od spłuczek szukać.
  • Odpowiedz
@UszyKatiuszy a na czym polegała awaria termostatu i jak zaradziles? Mi od pewnego czasu termostat podaje albo za zimna albo za gorąca wodę. Planuję poprostu wymienić baterie.
  • Odpowiedz
@Gruby01: w moim przypadku się po prostu zaciął/zablokował (niestety akurat ustawiony na zimnej wodzie), więc nic skomplikowanego na szczęście i tylko wystarczyło rozkręcić, trochę poruszać i puścił. Tak że coś innego
  • Odpowiedz
Kiedyś kolega chciał kupić siostrzenicy prezent na urodziny. Zaproponowałem helikopterek na pilota, bo zajebisty. To dowiedziałem się, że dla dziewczynek się lalki kupuje, a nie helikopterki. ¯_(ツ)_/¯

Koleś ogarnięty, ale właśnie taki podziałami po prostu go wyprali. Jak będzie miał córkę, to wątpię żeby ją nauczył spłuczkę naprawiać.


@ciezko_dzis_o_wolny_login: to jest problem kolegi a nie świata. Zobacz, ojciec OPki wyprany nie został a spotyka go dokładnie to samo co Twojego kumpla.
  • Odpowiedz
@idk_nvm: oczywiście, że znajdę, prawie wszystko znajdę. Tylko jak ktoś nigdy się do takich rzeczy nie dotykał, to też może się obawiać dotykać, żeby nie pogorszyć albo coś źle zrozumie z filmiku ¯_(ツ)_/¯ well, są osoby, które twierdzą, że nie umieją/mają dwie lewe ręce do napraw i nie dotkną się nawet mając wytłumaczone na filmie dokładnie, co i jak
  • Odpowiedz