Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 905
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@podomka: "bo w xs/s mi się p----i nie mieszczą" to jest chyba sedno sprawy, producenci ubrań nie wpadli na pomysł że można mieć średni i duży b---t będąc szczupłą :-)


@hiperchimera: No tak, ale dziewczyna opa twiedzi, ze w takim jestem gruba xD
  • Odpowiedz
Chłopie, to jest dosłownie zdjęcie modelki, które wstawiła na insta żeby pokazać, jak wyszła z anoreksji xDDDD


@pianinka Nie miała anoreksji. Zrobiła to tylko dlatego, żeby podlizać się współczesnemu choremu trendowi, że bycie ulanym jest git. Otóż nie jest.
  • Odpowiedz
Może przyciągasz takie kobiety, jaki sam jesteś? Znam kilka grubych kobiet i są to bardzo miłe, fajne osoby.


@miken1200 No ja nie obracam się w towarzystwie grubych kobiet, właśnie dlatego. Na KAŻDYM kroku można to zaobserwować, że im grubsza = tym bardziej niemiła. Nawet w tak przyziemnych sytuacjach jak obsługa w sklepie, urzędzie itp.
  • Odpowiedz
@wiemco: po lewej bardzo szczupła a po prawej troszeczkę za dużo. Tylko że wielu ludzi ignoruje że to zdjęcie po prawej jest po filtrach i mejkapach. Obie są ok, co kto lubi. Najważniejsze, żeby każdy z nas czuł się w swoim ciele dobrze. Najpierw dbajmy o siebie i kochajmy siebie, później innych :)
  • Odpowiedz
@wiemco: niestety pomiedzy coś z lewej anorekcja z prawej juz lekkie zalewanie się, choć nie zalanie jeszcze.
Ta z prawej -10kg
bo ta z lewej to wygląda jak roznica wagi 30kg
  • Odpowiedz