Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@poprostuzyj: No właśnie, ludzie się odchudzają do granic możliwości bo nie wpadną na to że wystarczyłoby wdrożyć systematyczny sport do życia żeby lepiej wyglądać i lepiej się czuć.
Zresztą ta dziewczyna ma wyraźną budowę gruszki. Nie akceptowała szerokich bioder i dużych ud. Taka się urodziła ale to nie jest najgorsza budowa.
Pobierz
źródło: comment_1624272050WrtFtZtb130YcN0rQccABI.jpg
A moja dziewczyna uważa że mając rozmiar M/L jest się otyłym


@wiemco: cooo. M to medium, czyli z definicji przeciętny, normalny wygląd. Nawet L noszą kobiety z nadwagą zaledwie, a nie otyłością (otyłość to już skrajność i choroba). Twoja różowa ma dziwne postrzeganie rzeczywistości xD może pokaż jej w google, co naprawdę znaczy "otyłość" i ile iksów jest wtedy przed literką L
@hiperchimera: dlatego bardzo tępię takie kościotrupy ( chyba ze jest to wynik choroby). A moja dziewczyna uważa że mając rozmiar M/L jest się otyłym. Nie popieram jej zdania, probuje jej wytłumaczyć że chudsze nie oznacza lepsze.


@wiemco: Lol. Jestem szczupła, a często kupuje koszule i swetry w rozmiarze m, bo w xs/s mi się piersi nie mieszczą xD to bmi o tym decyduje, a nie rozmiar ubrania xD