Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fuechsinn: rozumiem, że to miało być do mnie ;D w sumie też racja, przesadziłam z tą nadwagą. Sama zależnie od producenta, rodzaju ubioru itd kupuję ubrania o bardzo różnych rozmiarach. Zresztą, są też osoby, które po prostu lubią styl "oversize" i kupują zawsze ciuchy parę rozmiarów większe, niż same mają, to tak do OPa (a właściwie jego dziewczyny) jeszcze.
@Nacr00xx: http://www.teczawsloiku.pl/2016/09/ratunku-moje-uda-sie-stykaja-tight-gap.html

Patrzę na te zdjęcia i kobiety z ogromną przerwą między nogami wyglądają jak (i patrząc po podpisach, faktycznie są) anorektyczki. Jeśli Tobie się takie podobają, to spoko, ale twierdzenie, że uda się NIE MOGĄ stykać, prowadzi właśnie do tego, że kobiety się na siłę odchudzają, dążą do jakichś wyimaginowanych standardów piękna.

dlatego bardzo tępię takie kościotrupy ( chyba ze jest to wynik choroby)


@wiemco: Przez 6 lat ważyłam 42 kg, teraz od kolejnych 6 lat, uśredniając, ważę 47 kg. Nie jestem chora (właściwie jestem, mam niedoczynność tarczycy, co sprzyja TYCIU), nie biorę żadnych leków (właściwie biorę, antykoncepcję, która sprzyja TYCIU), mam nadwyżkę kaloryczną, ale mam również wiek metaboliczny 12 lat. I prawdopodobnie dlatego jestem szczupła. A bardzo bym chciała przytyć, uwierz.
@wiemco: laska po prawej ma z 5-8 kg za dużo (ma nadwagę, taka prawda), ale żeby pisać, że ta po lewej zdrowo wygląda to trzeba mieć coś z mózgiem. Ciekawe jak jej twarz wygląda bez tapety, ewidentnie widać, że nie powinna tak wyglądać dla jej wzrostu. Trochę mam dość wykopu po czytaniu takich komentarzy, nie ma to jak seksualizacja BMI 15. Wiele takich kobiet ma problemy z miesiączką, ale TAK WYGLĄDA
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szynszyla2018: "przecież te M po 30 wyglądają jak giga Grażyny."

Może pokaż zdjęcie takiej Grażyny co ma rozmiar M i wygląda jak giga? Bo o że np. taki Lidl robi rozmiar M/L który jest tak prawdzie mocną i luźną L-ką? ale kupujące mówią że noszą Mke :-)
@hiperchimera wystarczy wejść na insta? I nie twierdzę że wszystkie tak mają. W rodzinie mam ciocie która ma rozmiar M i po 50 nadal świetnie się trzyma. Natomiast dużo gwiazd instagrama tak ma. Zaczynały jako sexi 19 latki rodem z klipów muzycznych i na tym nabily sobie followersow a teraz mają 29 i piszą teksty o samoakceptacji mając przy tym rozmiar L¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lustereczko: "ubrania z sieciówki." no właśnie, sieciowe sklepu zakładają że staniki to

70A
75BCD
80CD

itd

ale miej 75E albo 70F, wcale nie taki wielki (objętościowo) biust to nie ma bata żeby znaleźć coś