Wpis z mikrobloga

Mam 31 lat, robie w januszexie za 3000netto, jestem nikim i wiecie co? Jest w pyte XD Może jestem zbyt glupi by dostrzec jakim jestem biedakiem, ale robote mam spoko, ludzi spoko, zawsze sie można z kim tam pośmiać z papieża i dudy, a po pracy czas na swoje hobby i pasje, czyli, gry komputerowe, zabawa z dziecmi, silka i rower z żoną, i stać mnie na moje małe polackie potrzeby. Mam zajebiste życie i nawet będąc robakiem jestem szczęśliwy. Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 372
  • Odpowiedz
nie martw sie o moje dzieci, niczego im nie zabraknie


@MisterTwister: Trzeba mieć niezły tupet, żeby stwierdzić coś takiego.

Poza tym przypominam, że twoje dzieci będą miały potrzeby nie tylko w wieku dziecięcym.

Tak że cóż, to jednak dobry moment, by zacząć się jednak tym wszystkim martwić.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Tupet to trzeba miec by rozliczac ludzi z ich prywatnych decyzji. Idac twoim tokiem to Polacy wogole nie powinni zakladac rodzin bo wiekszosc zarabia tyle ile ja i ogolnie jest w podobnej bądz gorszej sytuacji ode mnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HAL__9000: @MisterTwister: Nie przejmuj się tym userem, to zapalony antynatalista. On domyślnie hejtuje każdego, kto decyduje się na dziecko - a jeśli nie zapewniasz mu wszelkich dóbr MATERIALNYCH na tym łez padole, to już w ogóle smaż się w piekle.
  • Odpowiedz
@MisterTwister:

Tupet to trzeba miec by rozliczac ludzi z ich prywatnych decyzji


Ta "prywatna decyzja" nie dotyczyła tylko ciebie, ale też przede wszystkim nowo tworzonej przez ciebie osoby, która nigdy nie potrzebowała zaistnieć i doświadczać tego, co ty tam miałeś do
  • Odpowiedz