Wpis z mikrobloga

Mam 31 lat, robie w januszexie za 3000netto, jestem nikim i wiecie co? Jest w pyte XD Może jestem zbyt glupi by dostrzec jakim jestem biedakiem, ale robote mam spoko, ludzi spoko, zawsze sie można z kim tam pośmiać z papieża i dudy, a po pracy czas na swoje hobby i pasje, czyli, gry komputerowe, zabawa z dziecmi, silka i rower z żoną, i stać mnie na moje małe polackie potrzeby. Mam zajebiste życie i nawet będąc robakiem jestem szczęśliwy. Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 372
  • Odpowiedz
@Eoon: Znam jednego człowieka który zarabia ponad 20k/m i ma żonę, znam 4 osoby które pracują lub pracowały dla Google. Sam nie jestem tak zdolny plus nie umiem dogadywać się z ludźmi więc często zmieniam pracę i tak, do niedawna byłem przez to bezrobotnym na zasiłku. Osobiśnie nie znam prawie nikogo, a już na pewno nie młodego kto jest w związku albo się żeni/wychodzi za mąż. Jeśli chodzi o mnie
  • Odpowiedz
@MisterTwister oj czekaj zaraz się zlecą programiści 15k z gimnazjum i Ci wytłumaczą dlaczego tak nie wolno żyć. Mam podobnie z żoną mamy prawie 7k tyle, że bez dzieci i #!$%@?, może na Malediwy nie polecimy ale i tak za dużo hajsu... Bo pochodzimy z biedoty i te 7k to dla Nas dużo.
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: mam podobny problem lecz tłumaczę sobie to tym, ze jednak największą pasją jest właśnie gromadzenie i prestiż. Wiem że wydaje się to puste oraz sam mam nadzieję, że nauczę się korzystać z życia w inny sposób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MisterTwister: no i gitara, jeśli nie czujesz by czegoś brakowało tobie lub rodzinie to miej w dupie presję społeczną. Jestem lekko po 20tce i mi też taki minimalizm odpowiada, nie czulem nigdy potrzeby tej ciągłej pogoni za sukcesem i większym zarobkami czy możliwościami rozwoju. Podjąłem jednak decyzję że zakładanie rodziny sobie odpuszczę bo może być ciężko zapewnić wszystkim życie na poziomie, nie mówiąc już o znalezieniu jakiejkolwiek różowej bo przez
  • Odpowiedz
@HAL__9000: jezeli bedą mialy zapewnione ze strony mojej i żony wsparcie finansowe, opiekę, milość i wszystko co niezbędne, to myśle a raczej mam nadzieje, ze bedą mnie nadal kochać i podzielać entuzjazm. Uważam tak, ponieważ mnie rodzice wychowywali kiedy sami mieli ciezko, ciezej niz ja teraz, a zapewnili mi wszystko, i do konca zycia będę im wdzięczny.
  • Odpowiedz
Zarzutka jak nic

Nie da sie za 3k oplacic rachunkow, kupic karnet, rower, utrzymywać dzieci . Przeciez standard jaki opisales jest obecnie dla bogatych.
  • Odpowiedz
@MisterTwister: Szanuję cumplu i #!$%@?ć malkontentów, którzy chcą się dowartościować. 3k, gdzie masz mieszkanie to jest całkiem dobra pensja jak na Polskę, powiedziałbym nawet że lepiej niż przeciętnie. Ale wiadomo tu same programisty 15k, co 3k to wydają tygodniowo xD
  • Odpowiedz
Tej mordo na rower idz albo na silke bo juz od 4h aktywnie odpisujesz na komentarze . Wy wykopowicze to jesteście specyficzni.

nas sie nie da zbajtowac, to my bajtujemy

wykopek bajtuje reszte wykopkow

logika taktyka
  • Odpowiedz
pasje, czyli, gry komputerowe, zabawa z dziecmi, silka i rower z żoną, i stać mnie na moje małe polackie potrzeby. Mam zajebiste życie i nawet będąc robakiem jestem szczęśliwy. Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MisterTwister: Jak za 3 k na rękę stać na dzieci to mnie zastanawia. To bardzo drogi biznes te dzieci.
  • Odpowiedz