Wpis z mikrobloga

Mam 31 lat, robie w januszexie za 3000netto, jestem nikim i wiecie co? Jest w pyte XD Może jestem zbyt glupi by dostrzec jakim jestem biedakiem, ale robote mam spoko, ludzi spoko, zawsze sie można z kim tam pośmiać z papieża i dudy, a po pracy czas na swoje hobby i pasje, czyli, gry komputerowe, zabawa z dziecmi, silka i rower z żoną, i stać mnie na moje małe polackie potrzeby. Mam zajebiste życie i nawet będąc robakiem jestem szczęśliwy. Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 372
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MisterTwister to smieszne ale moge napisac dokladnie to samo a zarabiam kilka x wiecej ( ͡º ͜ʖ͡º) z ta roznica ze nie musze liczyc kasy sporo odkladam i robie co chce i kiedy chce.

A tak po tym wrednym wstepie (wybacz musialem) to szanuje i cieszy mnie zawsze osoba ktora akceptuje swoja sytuacje :) ale warto brnac do przodu pamietaj :) pozdro
  • Odpowiedz
@MisterTwister No i git, ja mam tak samo, szczęśliwy jestem, nie potrzebuję do tego milionów, mam żonę dzieci kompa, konsolę i nawet jakiś czas temu zaszalałem i kupiłem sobie motocykl, dzieciom też niczego nie brakuje i to się liczy, szczęście i spokój.
  • Odpowiedz
  • 4
@matka_boska_w_klapie No to zle myslisz, raczej ci mniej zarabiający czesciej maja zone, ci bogatsi czesto nie maja czasu na zwiazki. 3k to nadal więcej od polowy społeczeństwa, 20k/m zarabia w polsce promil ludzi a zeni sie od #!$%@? młodych i często bez żadnej kasy. Wyjdz z bańki. Wystarczy nie wygladac jak gowno i być zaradnym xD Ogolnie twoja historia brzmi strasznie nieprawdopodobnie, masz kolegow zarabiajacych 20k, sam pracujesz w IT i
  • Odpowiedz