Wpis z mikrobloga

Mam 31 lat, robie w januszexie za 3000netto, jestem nikim i wiecie co? Jest w pyte XD Może jestem zbyt glupi by dostrzec jakim jestem biedakiem, ale robote mam spoko, ludzi spoko, zawsze sie można z kim tam pośmiać z papieża i dudy, a po pracy czas na swoje hobby i pasje, czyli, gry komputerowe, zabawa z dziecmi, silka i rower z żoną, i stać mnie na moje małe polackie potrzeby. Mam zajebiste życie i nawet będąc robakiem jestem szczęśliwy. Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 372
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arkos12: Nie czuje się egoistą, po pieniadze rodziców nie wyciagam rąk, sami dają mi z serca, o nic ich nie proszę. W moim miescie w zawodzie w którym pracuję nie zarobię więcej jak teraz a i tak co roku są regularne podwyżki. Co so gnębienia w szkole to zauwaylem ze gnebione sa osoby nie ktore są gorzej ubrane tylko te które są najspokojniejsze i najslabsze. Ja i zona pracujemy, zarabiamy
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: no wlasnie wydajesz na auto, ciuchy, elektronikę.
A na siebie? Na zdrowe jedzenie awokado, szpianki, swieze owoce i warzywa? lepsze miesko?
Ja wole jezdzić gratem ale jesc jak król niż żreć syf i potem tracić kase na leczenie swojego s----------o zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: Nie odpisałbyś jakby Cie to bolało, najpierw napiasałeś o kasie rzeczach, na końcu o samym sobie smutne. Chce wbijać Ci te szpilki byś chwilę podumał. Nie obrażaj się itp. wyciągnij wnioski. Nie musisz dziękować po prostu działaj. To nie żaden kołczingowy post, najważniejszy od zawsze jest lekki snobizm do samego siebie, potem bliscy i potem ta materialność kasa, samochody itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MisterTwister: Dobre podejscie, ja mam dom pod hipoteke, firme z jakims tam potencjalem jesli bede harowac jak wol po nascie godzin dziennie, dzieci i na nic czasu. O hobby nie wspominajac, caly dzien uzerania sie z klientami, transportem, wysylkami, wiecznie wszystko za pozno, za drogo itp. A dzieci rosna i mimo ich mlodego wieku juz teraz zaluje ze nie mam dla nich wiecej czasu (i sil). Rob tak zeby Tobie
  • Odpowiedz