Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: wyszło mi około 1600 kcal. Ciekawa opcja te ziemniaki, bo przy dużej objętości jest serio mało kcal i sytość. Pomyślę.
Poczekam aż opublikujesz jakieś podsumowanie eksperymentu, bo może minusy są dla mnie nieakceptowalne. (Jeśli się wahasz to opublikuj proszę jakieś podsumowanie).
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: sprawdzałeś ile gram węglowodanów musiałbyś zjeść żeby cukier skoczył do zbyt wysokiego poziomu? Na omad jesz około 1400kcal, ile jesz w ciągu „zwyczajnego” dnia? Jak wyliczyć ile kcal mniej więcej zjeść kcal na omad przy rożnej wadze. Ja stosując omad jadłem między 1500-2000 przy wadze 58 i 172 wzrostu, wiec jestem bardzo zdziwiony, twoja porcją.
  • Odpowiedz
sprawdzałeś ile gram węglowodanów musiałbyś zjeść żeby cukier skoczył do zbyt wysokiego poziomu?


A jaki poziom jest "zbyt wysoki"? ¯\(ツ)_/¯

Na omad jesz około 1400kcal, ile jesz w ciągu „zwyczajnego” dnia?
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: W dłuższej perspektywie dostarczanie naraz zbyt wielu węgli nie prowadzi do cukrzycy?

Nawet w bardzo dużym przybliżeniu ciekawi mnie ile jesz kcal w "zwykły" dzień, w porównaniu do opad.

Tak, utrzymanie masy.

Czyli, żeby jeść analogicznie tyle co ty na omad, sugerujesz, żebym jadł "pod korek"?
  • Odpowiedz