Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: wyszło mi około 1600 kcal. Ciekawa opcja te ziemniaki, bo przy dużej objętości jest serio mało kcal i sytość. Pomyślę.
Poczekam aż opublikujesz jakieś podsumowanie eksperymentu, bo może minusy są dla mnie nieakceptowalne. (Jeśli się wahasz to opublikuj proszę jakieś podsumowanie).
wyszło mi około 1600 kcal. Ciekawa opcja te ziemniaki, bo przy dużej objętości jest serio mało kcal i sytość. Pomyślę.


Mi wychodzi 1400. Jak zwykle, kalorie to zgaduj-zgadula. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\(ツ)_/¯

Poczekam aż opublikujesz jakieś podsumowanie eksperymentu, bo może minusy są dla mnie nieakceptowalne. (Jeśli się wahasz to opublikuj proszę jakieś podsumowanie).


Plusy czy minusy są zdecydowanie kwestią indywidualną. Są ludzie, którzy mogą robić hipokaloryczny
anonymousderp - > wyszło mi około 1600 kcal. Ciekawa opcja te ziemniaki, bo przy duże...

źródło: comment_1624215924z5XMlFOLi7qKTzfFxTsCil.jpg

Pobierz
@anonymous_derp: sprawdzałeś ile gram węglowodanów musiałbyś zjeść żeby cukier skoczył do zbyt wysokiego poziomu? Na omad jesz około 1400kcal, ile jesz w ciągu „zwyczajnego” dnia? Jak wyliczyć ile kcal mniej więcej zjeść kcal na omad przy rożnej wadze. Ja stosując omad jadłem między 1500-2000 przy wadze 58 i 172 wzrostu, wiec jestem bardzo zdziwiony, twoja porcją.
sprawdzałeś ile gram węglowodanów musiałbyś zjeść żeby cukier skoczył do zbyt wysokiego poziomu?


A jaki poziom jest "zbyt wysoki"? ¯\(ツ)_/¯

Na omad jesz około 1400kcal, ile jesz w ciągu „zwyczajnego” dnia?


Sugeruję nie sugerować się zbytnio jednym posiłkiem z jednego dnia. Wyliczona kaloryczność to przypuszczenie, nie jakieś twarde dane.

Jak wyliczyć ile kcal mniej więcej zjeść kcal na omad przy rożnej wadze. Ja stosując omad jadłem między 1500-2000 przy wadze 58
@anonymous_derp: W dłuższej perspektywie dostarczanie naraz zbyt wielu węgli nie prowadzi do cukrzycy?

Nawet w bardzo dużym przybliżeniu ciekawi mnie ile jesz kcal w "zwykły" dzień, w porównaniu do opad.

Tak, utrzymanie masy.

Czyli, żeby jeść analogicznie tyle co ty na omad, sugerujesz, żebym jadł "pod korek"?