Wpis z mikrobloga

Cześć. Zapraszam stałych widzów do obejrzenia mojego nowego filmu. Przymierzałem się do niego od kilku miesięcy. Musiałem zebrać bardzo dużo materiału żeby pokazać to co chciałem. Wołam osoby oglądające mój kanał @Stitch @BobMarlej @dzbanerski, @Intelekt, @Plutonium, @Fasol88, @size, @kozackiBOHUN, @jarezz, @Maciejos00, @rajkru, @PepeXD @size, @niktastoi, @Grubyp_q @Kociamber, @Itun, @Fasol88, @daox, @jarezz, @soadfan, @Gorzki_stulejarz, @Dorciqch, @AnonimowyWykopowicz, @Montago, @p98, @Maciejos00, @PepeXD, @Flidd, @valencianista, @Intelekt, @arcypatelniagrozy @jgruszka93 #autostradypolska #ciekawostki #drogi #motoryzacja #polska https://www.wykop.pl/link/6156929/drogi-krajowe-w-miastach-z-rozdzielonym-ruchem/ #gdansk #czestochowa #przemysl #bytom
  • 3
@Rusonaldo: Dzięki za zawołanie. Filmik zapisany, wieczorem będę oglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy okazji mam dla Ciebie pomysł na filmik, na który wpadłem niedawno: dziwne nazwy ulic w różnych miastach. Np. w Poznaniu jest ulica Serafitek, albo Czarnucha. Każde miasto ma pewnie takie dziwne ulice, a wraz z nimi pewnie jakieś ciekawostki.
Pozdrawiam!