Wpis z mikrobloga

Siemka, zastanawiam się na zakupem konsoli i decyzja pomiędzy Xbox Series S a X. Widzę, że S jest przede wszystkim tańsza, ale czy na pewno biorąc pod uwagę cenę gier (brak możliwości grania na używkach)? Nie jestem typem osoby, której bardzo zależy na grafice. Czy są jakieś tipy na kupienie tanich digitali? Co według was warto wybrać?

#xboxseriesx #xbox #xboxseriess #konsole #xboxone
  • 20
@grolo kurde pamiętam jak startowali z promowanie nowego xklocka i miała być ta opcja abonamentu. Byłem pewien że wezmę i tyle słyszałem potem o tym :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczer: Przecież jest opcja abonamentu od samego początku

@grolo: Tanie digitale można kupować na zagranicznych regionach (głównie Brazylia) ale mimo wszystko polecałbym dopłacenie do Series X głównie ze względu na lepszą grafikę, więcej fps no i większy dysk.
+ oszczędzisz kupując gry pudełkowe, które można później sprzedać
@Beeercik: Właśnie na dłuższą metę to właśnie xbox series x wydaje się tańszą opcją ze względu na możliwość zakupu używek. Przykładowo Call of Duty Black Ops: Cold War 212 zł digital vs 90 zł używka na allegro.
Czy polecacie jakiś szczególny sklep, w którym można wyhaczyć tanio konsole? Jeśli chodzi o game pass to te gierki są dostępne tylko przez pewien okres?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grolo: standard to chyba 55/msc, w promkach różnie, idzie wyłapać pół roku za 60-100zl. A jak pocwaniakujesz to 4zl/msc, ale warto żeby ktoś bardziej obcykany się wypowiedział, bo ja dopiero od niedawna #teamxbox