Wpis z mikrobloga

Gdy euro 2016 było na polsacie, to polsat nie wrzucał skrótów żadnych meczów, nawet naszej reprezentacji, na YT. W dodatku żeby wszystkie mecze obejrzeć, to trzeba było wykupić specjalny kanał. Gdy euro 2020 jest w TVP to skrót każdego meczu jest na youtubie, a mecze dostępne dla wszystkich. To jest klasa!! Dziękuję Prezesie Kurski!!!
#mecz #pilkanozna #przemyslenia #tvpis
  • 19
Gdy euro 2016 było na polsacie, to polsat nie wrzucał skrótów żadnych meczów


@Janek1916: Myślę, że jakby Solorz dostał 2mld dotacji z podatków to też byłyby wszędzie mecze "za darmo". Czy ja wiem czy to klasa? Kiedyś chciałeś obejrzeć to płaciłeś, podobnie jak idziesz na basen czy do zoo to zwyczajowo płacisz za bilet, jakby takie zoo czy basen dostały miliardową dotację z twoich podatków to zapewne cieszyłbyś się, że masz
@DRESIARZZ: ogromne 2 mld, czyli w skali miesięcznej to 4 zł na głowę Polaka, już widzę jak w Polsacie za 4 zł miesięcznie miałbyś taki poziom jak tvp sport xDD już nie wspomnę że w tej kwocie masz tvp dokument czy tvp historia które trzymają zajebisty poziom. Wiadomo że info to propaganda, ale bez przesady.
ogromne 2 mld, czyli w skali miesięcznej to 4 zł na głowę Polaka


@GonzoMMz: To jest 2mld dotacji z podatków, a nie 4zł na głowę, piszesz jakby każda osoba w Polsce płaciła abonament, abonament płacą ci, którzy maja zarejestrowany odbiornik, myślę, że nie było ich 38 mln jak wynika z twoich skomplikowanych obliczeń :)
Ludzie nadal płacą abonamet, a ta skromna rekompenstata to jakbyś nie zauważył za tych, którzy "świadomie" unikają
@DRESIARZZ: gościu, ale to właśnie z powodu niepłacenia przez Polaków opłaty abonamentowej, TVP otrzymało 2 mld złotych wyrównania. Porównanie prywatnego zarządzania w firmach budowlanych do państwowego w mediach ma niski sens, gdyby to Polsat otrzymał taka kwotę, to Solorz wypłacił by sobie ją jako dywidendę i tyle. Dla prywatnej firmy liczy się zysk i tylko zysk. Ja nie jestem zwolennikiem spółek publicznych czy ogólnie państwa w gospodarce, ale inaczej to wygląda
TVP jak na skalę swojego działania jest tanie, i nie boli mnie to 5 czy nawet 10 złoty miesięcznie za dostęp do TVP Sport czy TVP Dokument i to bez reklam.


@GonzoMMz: Z tym bez reklam to nie jest aż tak w TV, między programami ciągną reklam ile się da czasem nawet przeciągają ustawowy czas, ale kto ich ukarze :)

Z tym tanie też bym się nie rozpędzał bo mimo wszystko
@DRESIARZZ: to dla mnie ta misja jest spełniana, setki dokumentów wyprodukowanych przez TVP, TVP Kultura i ich teatr telewizji czy właśnie TVP Dokument. Oczywiście że komercyjne telewizję produkują swojego szitu więcej, ale wciąż jakieś Sex Islandy czy inne Turbomaniaki stoją w mojej hierarchii niżej niż właśnie wyżej wymieniony teatr telewizji. Publicystyka jest na najwyższym poziomie, tylko nie na TVP Info... Chociaż i na TVP info są rodzynki jak Studio Wschód czy